Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy bajban vagyok! Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajban vagyok! Ez normális?

Figyelt kérdés
Erős a gyanúm ,hogy egy nős pasi ismerősöm nyomul rám... Már közös ismerőseink is megjegyezték. Nálam alapból felejtős az ilyen, messziről elkerülöm az ilyen helyzeteket csak sajnos most hogy benne vagyok így nehezebb tisztán látni. Mármint még mindig tudom hogy sose kezdenék vele semmit mégis imponál a helyzet! Ez nem normális! Mit tegyek??? Hárítom ahogy tudom de mégis ott motoszkál bennem hogy tetszik a helyzet!

2019. nov. 30. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem le fogsz vele feküdni.
2019. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Preszelekció. Ismerd fel. Az tetszik, hogy olyan dugna veled, aki annyira jó, hogy más is dug vele. Lényegében ennyi. Pukkaszd ki a lufid.
2019. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És itt hol a nagy baj? Vagy dugsz vele vagy nem. Te döntesz, a Te kezedben van az összes kártya, úgy irányítasz ahogy akarsz. Vagyis a baj megelőzhető, ha akarod.
2019. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Én már elmondtam volna a feleségének hogy egy ilyen szutykot etet meg visel el maga mellett. Értem én hogy jól esik, de gondol abba hogy ha a te párod csinálná veled ezt az neked jó lenne? Ha meg bele mész akkor a feleségével és veled is lesz, előbb utóbb tönkreteszed a kapcsolatukat, és ha össze is jöttök...veled is meg csinálja majd.
2019. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De mi a gyanú?

Hogy nyomul, vagy, hogy nős?

2019. dec. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj, ne sodord magadat is bajba!!! Nem, nem normális dolog, hogy "tetszik" ez a helyzet!!!


Az Ördög szokott incselkedni ilyen módon az Emberrel, hogy Kárhozatba és Romlásba vigye.


Mindenképpen zárd le ezt a viszonyt - illetve el se kezdd! (Ha esetleg benne vagy már, akkor lépjél ki belőle mihamarabb.)

2019. dec. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idióta xd
2019. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!