Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, lányok, ti milyen foglalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, ti milyen foglalkozású férfiakhoz vonzódtok leginkább? És milyen munkát végzők taszítanak?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ezen csak ezen múlik de mégis ha választanotok kéne milyen munkája legyen? És milyen ne legyen?

Nem kérek olyan választ hogy csak keressen eleget, most konkrétan csak az érdekelne milyen munkát végző férfiak vonzóbbak?



2019. dec. 4. 13:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

1,orvosok

2, gyári munkasok - fizikai melósok taszitanak

2019. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, bármit elfogadok.

Ha egyet kell kiemelnem, tanárt mondanék. Szeretem, ha egy férfi elhivatott és jól ért az emberekhez. Különösen ha művészetekhez kapcsolódó a tárgya.

2019. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

Sofőrök(leginkább kamionsofőr) vonzanak.


Gyári munkások, kőművesek taszítanak.

2019. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt burkoló, és informatikus is..

A kukás, BKV ellenőr, kérdezőbiztos az taszítana.

2019. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Úgy értettem, bármilyen tisztességes munkát elfogadok. Ami taszítana azok a semmirekellő lébecolók, "ügyeskedő vállalkozó" típusok, stricik, alvilági emberek, akik másoknak ártanak.
2019. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha ki kéne emelni néhányat akkor amik taszítanak az egészségügyes munkák(én is ebben dolgozom és nem szeretnék még a szabadidőmben is munkáról beszélni, mert az eü-sökkel sokszor másról nem is lehet beszélni) a másik ami taszít az ilyen kamu munkák mint pl akik rásóznak másokra termékeket.


Az összes többivel igazából ki vagyok békülve.


A lényeg, hogy rendesen be legyen jelentve(ezt mondjuk már nehéz megugorni, mert a munkaadók szeretnek ezen spórolni) és szeresse azt, amit csinál.

2019. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tetszenek a fizikai munkások. Ügyesebbek, izmosabbak.

Bejönnek a kicsit kockák is, annyira bele tudják élni magukat egy-egy számomra teljesen ismeretlen világba. De azért legyenek sportosak, szeressék a természetet,a szabad levegőt.

Ami ki van zárva az a nav, nébih,és egyéb ellenőrök. Függetlenül hogy néznek ki.

2019. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ami vonzó számomra rendőr,tűzoltó,katona.
2019. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

A reáltudományok művelőit kedvelem. Programozók, biológusok, matematikusok, kutatók, okos, racionális emberek. Hozzám is ez áll a legközelebb, lenne mit közösen tervezgetni, lenne miről témázni. Ezen belül előnyös, ha van olyan agya, nem szakad bele a munkába és úgy is tudunk tartani egy élhető szintet. Én ezért szeretem az IT-s melót. Sokat nem kell szívni és bizonytalankodni és tudsz mellette élni.


A művészek és a nagyon humán beállítottságúak nekem túl szentimentálisak. Akiket ilyeneket ismertem, sosem voltak tisztában a helyzet súlyával, gyakran éltek álomvilágban, látszatromantikával. Amellett, hogy sem a sport, sem a művészet nem szakma a szememben. Azok az emberek, akik ebben dolgoznak vagy sosem lesznek senkik, vagy lejár a lemezük 35 körül, mert nem bírják fizikailag. Kevés a kivétel, az is megszállott. Kapcsolat szempontból taszít az is, ha valakinek sok utazással vagy ügyelettel jár a munkája. Tisztelem és becsülöm az orvosokat, a mentősöket, a rendőröket, katonákat, stb, de az a párkapcsolat nem nekem való, ahol a másik hol van, hol nincs, hol lehet, hogy nem jön haza. Ugyanez igaz azokra is, akiknek a munkájuk része, hogy havonta 3-4x kijárkáljanak üzleti útra. Ez jól hangzik, de benne élni szar.

2019. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

Kizaro ok: ovos,rendor,egyeb allami foglalkoztatott.


Vonz: ugyved

2019. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!