Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. A barátommal 3 évig voltam együtt, nagyon szerettük egymást, azonban 3 év után szakítottam vele mert nagyon féltékeny volt, nem engedett el sehova és a végén már az érzelmek is elmúltak. Egy évet külön voltunk, azonban nagyon magányosnak éreztem magam és újból kibékültünk. Jó volt minden az elején azonban megint úgy érzem hogy megfojt és boldogtalan vagyok, nem szeretem már de ha nem beszélek vele, nagyon rosszul érzem magam és félek hibát követek el ha elhagyom. Más fiúkra nem merek nézni mivel úgy érzem senki más sem szeretne úgy mint ő, és mind ki akarnak használni. Nagyon sok fiú van aki nyitna felém de nem merek mások felé érzelmeket indítani.

2019. dec. 4. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyes döntés szakítani ezzel a féltékenykedő elmeroggyant gyökérrel, tanulni az esetből és többet senkitől nem hagyni ezt a vislekedést veled szemben.
2019. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy minden más fiú ki akar használni(nem hiszem), egy viszont ki is használ.

Máris kezdesz elzombisodni.

Vele maradsz, pedig nem szereted

2019. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!