Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jelent valamit, ha már többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, ha már többször amikor rá írtam valakire, irta hogy épp most voltál eszemben?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 18:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
És te mit reagáltál, amikor bevallotta, hogy pont rád gondolt? Amúgy 2 esélyes a dolog. Lehet, hogy csak kivetíted a saját érzéseidet és azt hiszed, is úgy érez, közben mg csak unaloműzésre használ évek óta. Egy kis flört, izgalom, ha épp nincs jobb nő a láthatáron, de olyan nagyon igazán nem kellesz neki. Szerelem is lehet persze, mert a szerelem nagyon sebezhetővé tesz és emiatt ha van is kölcsönös szerelem, saját magát oltja ki, nem merik valamelyik fél vállalni. Őszintén szólva szerintem az esetek 90%-ában a szerelem nem kölcsönös, csak kivetít az egyik fél és el sem tudja képzelni, hogy a másik semmit nem érez abból az erős vonzásból, egyszerűen csak fogadja maximum ennek a rajongásnak az előnyeit.
2019. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem válaszoltam rá semmit :D múltkor talán azt hogy akkor biztosan megériztem.. Valami ilyet.


Érzem hogy szeret, amúgy csak könnyen befolyásolható volt.. Amikor sikerűlt és jártunk egy hétig, látszott hogy boldog.. Összes haverja tudta hogy azért boldog mert végre együtt.. Vissza hallottam szomszedjatol hogy mintha kicserélték volna.. Csak egy hét után szakítottam vele.. Mert még nem tudtam túl tenni magam dolgokon.. A többi haverja is utána is próbálkozott újra osszehozni.. Felhívtál helyette... Randit beszéltek meg helyette... Képemhez irogattak.. Mert beszari volt.. Össze akartak hozni... Ő meg amikor berugott akkor mindenkit az én nevemen szólított.. Meg olyankor jöttek ki igazán az érzései.. Amikor viszonoztam akkor kijottem nem piasan is.. Csak szégyenlős fajta

2019. dec. 6. 22:16
 13/22 A kérdező kommentje:
Aztaaa ezer éve nem lajkolt semmit.. És épp most lajkolt be egy régebbi képem :O
2019. dec. 6. 22:16
 14/22 anonim ***** válasza:
Lefeküdtetek valaha?
2019. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem..
2019. dec. 6. 23:23
 16/22 anonim ***** válasza:
Majd írd le, milyen volt, ha egyszer mégis sikerül. Nekem is volt ilyen játszmázós, önféltős vonzalomban részem és kíváncsi vagyok, tényleg olyan őrjítő lett volna vele a szex, mint amennyire vágytam rá?
2019. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Az elején ő akarta Nagyon .Aztán meg már 2 év után igaz hogy kicsit ittam ugy kiprobaltam volna vele.. Cska nem megfelelő volt a hely. Nyomultam és mondta hogy ne, pedig olyan szenvedélyes volt ő is.. Á... Alig tudta lenyugtatni magát.. De mégis mondta velem különleges helyen akarja, és fél hogy meg bánom hogy ott es kissé ittasan.. Pedig nem ittam sokat.. Nem azt bántam volna meg hogy megtörtent. Azt bánom hogy nem..
2019. dec. 6. 23:40
 18/22 A kérdező kommentje:

Barátnője van.. Multkor találkoztunk.. De a tekintete, ahogy nezett..

Aztán azon gondolkodtam rá kelene írni, próbáljuk ki.. És senki ne tudja.. Csak az a baj hogy sztem megtenné..es szegény barátnője.

Amúgy nem vagyok ilyen, 24 évesen. Meg csak 1 fiúval voltam..de vele akarok.

2019. dec. 6. 23:48
 19/22 anonim ***** válasza:
40%
Van amikor a nyilvános kapcsolat a hazugság és a titkolt az igazi. Ennek ellenére ezzel a lépéssel elveszítenétek egymást valószínűleg, mert nem bíznátok többé a másikban és csalódnátok is, amiért képes hazudni annak a másiknak. Amíg nincs gyerek, közös élet, ház, hitel, addig tisztábban is meg lehet oldani.
2019. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Azért is keresnem inkább mert valahol reménykedem hogy engem választana..erzem hogy még van esélyem.. Látom közös képeken a tekintete.. Nem boldog..


És nem akarom hogy miattam menyenek szét.. Mert mi van ha tévedek és boldogok ... Inkább reménykedem hatha ő keres majd

2019. dec. 7. 00:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!