Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, milyen érveket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen érveket tudtok felhozni amellett, hogy a nőkkel a szex-en kívül komolyan is érdemes tervezni?

Figyelt kérdés
Egyet sem ismerek.

2019. dec. 6. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%
Rengeteg érvet tudnék felsorolni, de gyakorlatban sajnos nem tapasztaltam, pedig nem egy kapcsolatom volt.
2019. dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%

Hát én főzök mosok takarítok dolgozok. 25/nő.

A környezetemből kiindulva tényleg nem sok ilyen nő van. A párommal 2 nő is élt, de a konyhában még fakanál sem volt. Nem minden nő ilyen. Meg kell keresni azt az 1 %ot. De azt nem szórakozóhelyen fogod megtalálni az biztos.

2019. dec. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek való párkapcsolat. Nincs mit érvelni. Nekem azért van a párom, mert szeretem őt es szeretem hogy viszont szeret, szeretek szeretve lenni, átölel, mellettem van mindig. Utalok egyedul lenni es nem kell félnem miatta, mert ő biztos pont az életemben. Még ha nem is érdekli neki elmondhatom minden bajom, tudunk egyutt nevetni, sírni, veszekedni, ha mindez megszűnne, hu hat nem is tudom akkor biztos nagyon depressziós lennék egy ideig
2019. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"A párommal 2 nő is élt, de a konyhában még fakanál sem volt."


Nekem újdonság, hogy férfiaknak nem adnak el fakanalat.

2019. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%

14es értsd úgy,hogy a konyhában mindent otthagytak, csak a ruháikat vitték el. Bontatlan fűszercsomagok, de semmi eszköz a konyhában,amivel használni is lehetne őket. Így már érthető?

Amúgy én azt nem értem,hogy miért lettem lepontozva. Nőkkel dolgozok mindig egy irodában, jó ha 10%uk tud vagy hajlandó főzni. Barátom munkahelyén férfiak vannak,egyiknek sem főz a felesége. Ezek tények. De lehet lepontozni...

2019. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Továbbra sem világos, hogy miért csak a barátnők tudták volna kinyitni a fűszereket, a pasid miért nem.
2019. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!