Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes felhozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes felhozni barátnőmnek, hogy több szex kéne?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, 2 hónapja ismerkedünk. Most vizsgaidőszak miatt alig tudunk találkozni, amit megértek, tanulni muszáj. Mellette örülök, hogy néha azért tudunk osszefutni és időt tölteni, viszont sosem lakáson vagyunk ilyenkor. Mar egy hónapja nem volt emiatt szex.


Hogyan lenne érdemes felhozni, hogyan lehet egyáltalán belekezdeni egy ilyen beszélgetésbe? Nem akarom, hogy azt gondolja, hogy nem élvezem az együtt töltött időt, vagy hogy csak a szexen jár az eszem, de nagyon kívánom őt.


Sajnálom, rutintalan vagyok kapcsolatok terén.


2018. máj. 19. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Bármit teszel, nem lesz több szex.
2018. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
2 honap alatt lefekudt veled es meg csak most ismerkedtek? gratulalok a Rbanchoz, valszeg azert nem szexel veled, mert mas is kielegiti.
2018. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Két hónapja vagyunk együtt. Próbáltam választékosan beszélni, ugy tűnik, kar volt...
2018. máj. 19. 11:38
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Az előző hülyeségeket beszél, miért lenne r**anc? A szex egy teljesen természetes dolog, ha két ember akarja.
2018. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen ez a vizsgaidőszak. Teljesen felesleges erről beszélned, inkább tanulj te is, majd vizsgaidőszak után jobb lesz.
2018. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Sehogy. Ha erősködsz, csak lelép.


Vagy küld el, vagy szenvedj.

2018. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Bence_ ***** válasza:
26%
Kerdezd meg mit gondol erről, ő hogy látja?
2018. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha egy két hónapos kapcsolatba nem jár non-stop kefélésen ugyanúgy a pasi meg a nő esze akkor ott gond van.Kérdező,veled minden oké,beszélj a barátnőddel!

31/N

2018. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ne érzékeltesd vele, hogy ez egy "feladat" még a sok stressz mellett, mert amint így fogja érezni, teher lesz számára és ez a későbbiekben is rányomja a bélyegét az egész szexualitásotokra.


Nem tudom nálatok hogy van, de nálunk lassan vége a vizsgaidőszaknak, szóval jelenleg nem sok időt kell már kibírnod szerintem. :D

Olyant mondhatsz neki, vagy felhozhatod, hogy nagyon kívánod már és várod, hogy vége legyen ennek az egész feszültségnek és együtt pihenjetek és sok időt töltsetek együtt. Ha a kívánlak résznél ő is így érzi, és nem hulla a sok tanulástól, akkor lehet, hogy felugrotok valamelyikőtökhöz abból a kávézóból vagy akárhonnan. :)

2018. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
De miért nem mentek fel lakásra?
2018. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!