Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes felhozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes felhozni a gyerek témát?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a párommal. Minden tökéletes, családcentrikusak vagyunk mindketten. Húszas éveim közepén járok és 30 alatt szeretnék szülni mindenképp. Nem akarom elriasztani, hogyan hozzam szóba a témát? Külön élünk, meg nem is azonnal szeretném, viszont már készíteném a terepet, még kíváncsi vagyok, ő hogy gondolja.
2018. jan. 25. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy év után simán felhozhatod.

Jó leszögezni ilyenkor már, nehogy kiderüljön később hogy mást akartok, mer az nem jó...

Szóba hozhatod pl. vásárláskor ha elmentek véletlenül valami gyerek cucc mellett vagy ha látok egy gyereket.

2018. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van a családban kisgyerek és nagyon jól bánik vele. :) Tuti remek apuka lenne.
2018. jan. 25. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy akar egyáltalán gyereket vagy sem?
2018. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 hét után jött elő először(kb egy hétet késett)

Ezek után is hamar felmerült eléggé, mivel én szeretnék nagyon, de csak később. Összebújva este kérdeztem meg, tök oké volt. Kérdezz rá, nem ciki

2018. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azzal kezdtem, hogy ha minden oké köztünk, nyitott-e a gyerek témára 3-5 éven belül vagy "majd egyszer", "háát, izéé.. Nem tudom". Miután tisztázva lett, lehetett tovább lépni.

31/f

2018. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi már ismerkedéskor beszéltunk erről,vagy talán a kapcsolat elején.

Nem azért mert magamhoz akarom láncolni,vagy ez a célom.Csupán szerintem nem árt tisztazni az elején ki hogy áll ehhez :)

2018. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tőlem úgy a harmadik, negyedik randin megkérdezte a most már vőlegényem, hogy akarok-e majd gyereket, ha igen, mennyit... Kicsit meglepődtem, de örültem neki, végülis jobb ezen túlesni minél hamarabb, mert ez egy olyna kérdés, amiben ha a két fél teljesen mást gondol, nem lehet kompromisszumot kötni.
2018. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy szeretne. Ismerkedéskor olyan szinten került szóba, hogy megemlítettem, hogy én fiatalon szeretném az elsőt, de persze még ráér. Ekkor nagyon csillogott a szeme, mondta is, hogy örül a hozzáállásomnak, mert kevés olyan lányt ismer, aki szereti a gyerekeket, vagy egyáltalán szülni akar.
2018. jan. 25. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!