Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de sokszor egy másik lányra gondolok, hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú a történet, és normális válaszokat szeretnék kapni, ha már belefektetem a segítségkéréshez szükséges energiát. 24 éves férfi vagyok, rengeteg kalandok vagyok túl (20-25), jelenleg 3 éve vagyok párkapcsolatban, szerelemben, tényleg őszinte szerelmeben. Mielőtt megismertem a barátnőmet, találkoztam egy lánnyal, aki minden számomra fontos tulajdonsággal bír, hiába is sorolom mivel tényleg nagyon válogatós vagyok. Vele majdnem összejöttünk, csak amikor éppen elcsattant volna az első csók, elrontottam, lerészegedem és túl durván próbálkoztam és miután mondta, hogy hagyjam békén, más lányhoz mentem a szeme előtt. Másnap nagyon bántam és hiába próbálkoztam, szinte ingnorált engem (teljes mértékben megértettem az okát) de elfelejteni nem tudtam, hetente egyszer láttam kb és csak köszöntünk egymásnak, bár én próbálkoztam egy kicsit, de miután láttam, hogy nincs értelme, abbahagytam. Eltelt kb 2 hónap, volt egy esemény amin ott volt ő is és adott nekem egy mézeskalács szívet és nagyon jól beszélgettünk kb fél órát, aztán elment. Akkor nekem egy másik barátnőm volt, ugyhogy nem foglalkoztattam vele, pedig szerettem volna. Ez után 3 hónappal jöttem össze a jelenlegi barátnőmmel, akivel 3 éve vagyunk együtt és a nyáron összekötöztünk és nagyon jó a kapcsolatunk, de néha, van hogy hetente vagy havonta eszembe jut az a másik lány és olykor elgondolkozom, hogy jobb lenne vele. Most úgy hozta a sors, hogy itt alszik nálunk, mivel a barátnőm és ő közbe jó barátnők lettek. Azóta a napom 50%-át az teszi ki, hogy rá gondolok és hogy milyen lesz ha itt alszik a másik szobába.. amit szeretnék megegyszer leszögezni, a jelenlegi kapcsolatomban megkapok és adok mindent amire szükségünk van, és nem csalnám meg a barátnőm senkivel, csak talán talán vele.. egyébként mindent megbeszélünk, kivéve ezt nem mondom/ mondtam el neki soha. Nem is tudom mit várok ettől a kiírástól, talán ha volt valaki hasonló helyzetben, vagy tudna tanácsot adni azt megköszönném.

Előre is köszönöm.


2019. nov. 11. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szereted a másik lányt...
2019. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy szerintem én sem vagyok közömbös az ő számára, bár kétlem, hogy ő fele annyit gondolna rám mint én ő rá. Bármikor találkoztunk, mindig láttam egy zavart mosolyt az arcán és tudtam, hogy titkon figyel egy kissé, amennyire tőle telik.
2019. nov. 11. 19:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyt hozhat rád a másik csaj. Nekem nem tetszik, hogy ezek ketten jó barátnők lettek. Mi van, ha két szék között a pad alá esel?
2019. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akár a múlt is zavarba hozhatja...jogos.
2019. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Jézusom... Na így adjon az ember egy retek patkánynak 3 évet az életéből... Mikor a barátnődet már félve mutatod be a pasidnak, meg nem vagy képes megbízni a "lány barátokban" és lám-lám van alapja. Tényleg sosem alszik az ördög. Sosem lesz senki az igazija a másiknak.


Szánalmas vagy.

2019. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem jó ötlet a barátkozás. Mivel vonzódsz hozzá, csak bajt hozhat ez az egész. Valaki sérülni fog.

Szerintem te menj el otthonról azon az estén vagy mondjátok le. Megéghetsz könnyen. Évek óta tűzbe hoz a csaj szted jó ötlet így ott altatni?

2019. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem sok beleszólásom volt abba, hogy itt alszik vagy sem, a barátnőm kijelentette, hogy jön. Próbáltam nyugodtan reagálni. Amúgy kedves 5-ös, nem érzem magán szánalmas patkánynak, mivel sosem csaltam meg a barátnőmet és nem is áll szándékomban, egyszerűen a gyötrődésemet írtam le nektek. A jelenlegi kapcsolatomat semmiképp sem akarom eldobni, márcsak azért sem, mivel ahogy fogalmaztál, egy lánynak elvettem a fiatalságát és ezt holmi szeszély kedvéért nem akarom felrúgni mert utólag 1000x megbánnám és sose lehetnék ilyen boldog mint a jelenlegi párommal. Egyszerűen szenvedek magamban, de nem senki életet elronta. Az én másik meggyőződésem, hogy azért vonzódok annyira a másik lanyhoz, mert végül sosem kaptam meg abban a formában ahogy én szerettem volna. Azért köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 11. 20:25
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Irtó gáz vagy, szegény barátnőd. Szégyen, hogy ilyen emberek élnek kapcsolatban.
2019. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

Te vagy a nők ideálja. A leírásodból látszik, hogy jó parti vagy. Mikor rád bántó megjegyzéseket tesznek, akkor ismerik fel azt, hogy az ízlésük hibás, és ez sérti őket. Senki sem rád haragszik, csak a saját démonaikkal küzdenek.

(Néhány férfi pedig irigy)

2019. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Voltam hasonló helyzetben (nő vagyok), én nem foglak bántani.


A többi ember meg csak egóból bánt és az erkölcsi sérülésük miatt, ilyenkor mindig ez van. Igazából én is így tennék, ha nem éltem volna át hasonlót, hisz nyilván én is elítélem, magam is.


Az ember nem jó kedvében érez ilyeneket, tudom, hogy szar.


A lányhoz nagyon vonzódtál, és biztos az elérhetetlensége is felnagyította a vonzó tulajdonságait.. Plusz ugye nem tudta eltörni sem benned a róla kialakított, idealizált képet..


Tudom milyen ez sajnos.

2019. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!