Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van most párod? Ha nncs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van most párod? Ha nncs, hogyan éled meg a karácsonyi időszakot?

Figyelt kérdés
Minden barátnőmnek van párja, én nagyon magányos vagyok.
2019. dec. 7. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dettó! Második karácsonyom lesz nő nélkül, de túl kell élni és még mosolyogni is kell a család előtt....
2019. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Függetlenül attól, hogy van e kapcsolatom nem ez a kedvenc időszakom.


Ez a kényszeresen szeressük egymást és vásároljunk egymásnak (sokszor hasznavehetetlen)dolgokat.

Normál esetben ez családi ünnep, tehát, ha nem élsz együtt a páraoddal, akkor valószínűleg a szüleivel tölti az ember ezt a pár napot.

Akkor hogyan vagy magányos?



Túl gondolod.

2019. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nekem már csak apum él. Évek óta egyedül töltöm a karácsonyt, mert ő a nőjéhez jár folyton. Én egy senki vagyok a nőknél 31 évesen, és nem is kellek nekik.
2019. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Nincsen párom, de ehhez mi köze van a karácsonyi időszaknak? Nem csak karácsonykor "kell" a szeretteinkkel lenni és szeretni a másikat hanem egész évben. Érthető, hogy magányos vagy, de ennek semmi köze nem kellene, hogy legyen ahhoz, hogy karácsony van.
2019. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*mármint karácsonyi időszak van.
2019. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Van párom. A valentin nap a szerelmesek ünnepe, a karácsony másról szól.

Amúgy nagy valószínűséggel egy napot külön fogunk tölteni mert így jön ki a lépés.

Amúgy miért nehéz pár nélkül karácsonyozni? A rokonok faggatnak, hogy mikor lesz párod, vagy csak arra gondolsz, hogy ha lenne szerelmed akkor vele töltenéd?

Szerintem az sokkal rosszabb, ha valakinek nincs családja, minthogy valakinek épp aktuálisan nincs párja. Mert szerelmet lehet találni, de egy új családot, azt már nem olyan könnyen.

2019. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Ugyanúgy, mint minden más napot, mivel más napon se esem ettől kétségbe, és nem vagyok magányos, csak mert nincs senkim, így nyugi is van

2019. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
#3-as Évek óta egyedül élek és nem sírom el magam az ilyen időszakokon sem. HA neked ekkora traumát okoz, akkor talán szedd össze magad és keress nőt magadnak.
2019. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni fogok végig karácsonykor. Elfoglalom magam. Nem tudom, más hogy van vele, de nekem nem csak karácsonykor hiányzik egy társ.
2019. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs parom, otthon leszek a csaladdal. Reg lattam oket, tarsasozunk, borozunk, veszelgetunk meg minden, szuper lesz :)


26f

2019. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!