Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van most párod? Ha nncs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van most párod? Ha nncs, hogyan éled meg a karácsonyi időszakot?

Figyelt kérdés
Minden barátnőmnek van párja, én nagyon magányos vagyok.
2019. dec. 7. 16:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
nem mindenki beteges kapcsolatfüggő...
2019. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán ott a legrosszabb ahol család sincs...
2019. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy még él a családom, nagyon jól. De mindig félek attól, hogy mi lesz, ha már nem...

60-65 évesen tök egyedül üldögélni otthon ilyenkor kegyetlen lehet. Bár a többi nap is úgy létezve, hogy teljesen egyedül vagy a világban, nincs senkid.

Egyedülállónak lenni addig könnyű, amíg fiatal vagy. Aztán egyre nehezebb.

2019. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Nincs, viszont eddig nem is volt. Szóval ugyan úgy, mint máskor. :) Nem nagyon érzem magam rosszul. De azért majd jövőre reméljük más lesz a helyzet:D
2019. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
igen általában ez van....majd jövőre másképp lesz....10 évvel később....majd jövőre másképp lesz :)
2019. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
37F vagyok, egy db. párkapcsolatom sem volt eddig. Ugyanolyan karim lesz, mint eddig is volt. Megszoktam.
2019. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Van, ez a 14. év hogy nem vagyok egyedül - pedig olyan jó lenne
2019. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!