Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jo karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jo karácsonyi ajándek?

Figyelt kérdés

Karacsony utan lesz 2 honapja, hogy együtt vagyok egy lannyal. Szeretnek neki venni valami olyat, amiről én jutok eszébe. Mindketten 22 évesek vagyunk.

Gondoltam arra, hogy csinaltatok egy közös képes párnát. Vagy neztem ilyen bizsu karkötőt 8ezer forintért, és bele lehet valami nagyon rövid szöveget graviroztatni, de nem tudom hogy mit kellene. Valami romantikusat, szerelmeset akarok, de ne legyen nyálas. Van valami ötletek?


2019. dec. 8. 16:12
 1/9 Lachesys ***** válasza:
szerintem ilyen friss kapcsolatnal meg pont nem az ilyen szerelmes mutyurok a jok, hanem egy kreativ szemelyes ajandek.
2019. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. De akkor mit kellen?
2019. dec. 8. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy voltunk mi is párommal, tőle egy plüsst kaptam, meg egy nagy üveges nutellat, mert tudja hogy ezeket szeretem. Nem nagy penzkidobas, es nem 'nagy kaliberu, nyalas'ajandek igy a kapcsolat elejen, megis nagy becsben tartom (a nutellat mar megettem :D)
2019. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szoval akkor tulzás a karkotő?
2019. dec. 8. 16:37
 5/9 Lachesys ***** válasza:
hat en sose ertettem az ilyen kerdeseket. basszus te ismered a csajt. mit szeret? mi az erdeklodesi kore? ahhoz kapcsolodoan vegyel valamit, szerintem 2 honap utan nem kell tobb tizezreket elkolteni. de egy elmeny is tok jo lehet. pl ha szeret sutogetni egy kozos bonbonkeszito tanfolyam ahol hazavihetitek amit csinaltok... stb legyel mar kicsit kreativabb.
2019. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ha ajándékot adok akkor az nagyrészt utazás. Visszafele is élménynek örülök. A tárgyi dolgok engem nem boldogitanak.
2019. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizsukkal amúgy is óvatosan! Van aki allergiás rá (kiütéses lesz, viszket...).
2019. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De akkor mit vegyek?
2019. dec. 8. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:

8000 forintból vehetsz színház/stand up/koncert jegyet ha szétnézel a ma este színház oldalán.

Vagy ha szereti az édességet, akkor vegyél a kedvenceiből és csomagold be kreatívan.


Cipős dobozból dekupázs technikával készíts kincses ládát és tegyél bele olyan dolgokat, képeket, mütyürőket amiket a kapcsolatotok alatt gyűjtőttetek.


Menjetek el egy szabaduló szobába, az is megvan 8000-ből kettőtöknek.

Vidd el éjszakai játszóházba, 4D-s moziba. Vegyél neki könyvutalványt, vagy a 8000 forintot dobd meg még 2000-el és vegyél egy utalványt a kedvenc ruhaboltjába/ékszerüzletébe.


Fizesd be magatokat egy fess neki napra, valamelyik kreatív hobby boltba ahol tudtok kerámiázni vagy kész tárgyakat megfesteni.


Vegyél neki egy kényeztető masszázst.


Egyelőre több ötletem nincsen.

2019. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!