Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyannal aki betegség miatt túlsúlyos?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2019. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

"Az nem lehet kifogás!"


Az csak az alkoholizmusra, láncdohányzásra, drogozásra lehet :D De azok jobb dolgok, nem olyan elítélendőek, mint ez.

2019. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Teljesen mindegy, hogy betegség vagy lustaság miatt, attól még ugyanúgy nem lesz vonzó a számomra. Nem is értem, miért teszik hozzá mindig zárójelesen az emberek, amikor szidják a túlsúlyosakat, hogy "kivéve ha betegség miatt". Mintha az változtatna bármit is a megjelenésén, hogy pajzsmirigy alulműködés vagy túl sok pizza miatt kövér valaki.
2019. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Ha előnyösen oszlik el rajta a túlsúly, akkor igen.

36/F

2019. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha pajzsmirigy problémad van van egy csopi ahol nők fogynak ezzel a problémával :) etrendet és mozgastervet is adnak :)

Ha erdekel, és ez a gondod írj rám :)

Nő vagyok :)

2019. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Azt, hogy nem vonzódom egy túlsúlyos emberhez, azt nem tudatosan döntöm el, hanem egyszerűen tudom, a testem, a tudatom lereagálja. Ezeket úgymond nem mi döntjük el.
2019. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Biztos nem
2019. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

A betegség csak kifogás. Nincs olyan betegség (max valami nagyon durva rák, vagy ágyhoz kötöttséget igénylő durvaság, vagy hasonlók), ami mellett ne lehetne valamilyen mozgást végezni. Legtöbb betegség esetén maguk az orvosok javasolják, hogy mozogni is kellene valamit. Mindenki számára van mozgásforma (úszás, gyógytorna, séta, bármi), ami javít az állapotán.

A mozgás még a beteg emberen is segít, nemhogy ront az állapotán.

2019. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
A természetétől függ. Semmi mástól.
2019. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
nem
2019. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!