Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek egy clerosis multiplexben szenvedő nővel?

Figyelt kérdés

A betegség akár teljes rokkantsághoz vezethet, bizonytalan a kimenetele. Gyakran vannak fájdalmaim, szinte mindennap fájlalom valamimet, de főleg a lábamat, térdemet. :( Ti képesek lennétek összejönni egy ilyen nővel? Ezen kívül még vannak betegségeim habár azok nem ennyire komolyak. Ételérzékenységem is van, visszatérő bőrbetegségem is van, mellesleg az önbizalmam is a nullához konvergál.


Ti választanátok párotoknak egy SM beteget vagy nem tudnátok ekkora terhet magatokra vállalni? Gyereket sem akarok, mert félek, hogy utána felgyorsulna a betegségem lefolyása.



2017. júl. 31. 15:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Tudom, hogy ez kemény téma és sajnálom, ha kegyetlennek tűnöl, de te ha teljesen egészséges nő lennél, aki családra és hosszú házasságra vágyik, összejönnél ilyen férfival?
2017. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, de nem. Viszont, ha utána derülne ki, miután összejöttünk, akkor kitartanék mellette.
2017. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
1. vagyok: leszavazhattok,mert nem vagyok PC de én nem fogok senkit áltatni
2017. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
42%
#2 mit hazudgalsz? Otthagynad mint a xart.
2017. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
29%
Nem hagynám el.
2017. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%

Én ha tehetném segítenék neki azzal, hogy vegánok lennénk mindketten. Rám férne nekem is megváltoztatni a teljes étrendem. Ettől a betegségeid nagy része teljesen megszűnne elég gyorsan.

Nem tudom, hogy vállalnám e vele a kapcsolatot, de az biztos, hogy nem könyvelném el betegnek, hanem megkeresném a megoldást, mert mindenre van.

2017. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
4: nem biztos, ismerek házaspárt ahol a nő SM-es.
2017. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
8%
Ja es zsido is ugye
2017. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Ha én lennék ilyen, akkor nem szeretnék párt se magamnak. Ha pedig lenne elküldeném.


Én egyszer elkövettem azt a hibát, hogy kitartottam egy beteg ember mellett, miután mindenünk ráment, és ő felépült, lelépett egy másik férfival.


És igen elhiszem, hogy rossz, de ahogy mondtad ez lesz rosszabb. Más embert életét is szétzúznád?

2017. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
9.: hasonlóképp jartam egy beteg férfival. Kihasználta a szeretetek, átvágott, mert kellett neki, hogy valaki vele legyen, aztán szó nélkül lelépett. Elég komoly egy kapcsolat is önmagában, nem kezdenék mégegyszer bele beteg emberrel
2017. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!