Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ezen kiakadnátok vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezen kiakadnátok vagy nem?

Figyelt kérdés
Párom egy áruház parkolójában lefotózott egy nőt hátulról és elküldte egy barátjának. Azt írta, hogy jó csaj és hogy a nevét is kiderítette, mert a nő cégének a neve az autójára volt írva. Szóval végülis a barátjának fotózta a nőt és derítette ki a nevét, de nem tudom... én ezt kicsit furcsállottam, hogy egy parkolóban bevásárlás után nincs jobb dolga, mint egy nőt fotózni és a neve után nyomozni. Szerinte hülyeség, hogy ezen fennakadok és 10-ből 8 embert ez nem zavarna. Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, titeket zavarna-e a dolog. :)
2019. dec. 10. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
A pasid igencsak félrenéz..
2019. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Zavarna, a sracok nem ilyen onzetlenek hogy meg nevet is nyomoz a baratjanak plusz eleve gond van ezzel ha valakinek ez belefer hogy igy kutakodjon idegenek utan
2019. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon creepy. Ha ez neki normális akkor kezdhetsz gyanakodni.
2019. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem gáz és szánalmas.
2019. dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Gratulálok, szép fogás. Én szégyellném magam helyette is
2019. dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Megnyugtatlak hogy 10 ből 9 et nagyon is zavarna. Az az egy meg egy ostoba, ha hagyja hogy a párja így megalázza.
2019. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Észrevenném, hogy engem fotóz minimum rendőrségi feljelentéssel fenyegetném meg, vagy letörli. Nagyon szánalmas a fickód.
2019. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Idegeneket fotózgat titokban meg nyomoz utánuk? Ez nagyon beteg...
2019. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Haveri butaság volt, ennyi. A gyk-n lévő előítéletes vélemények pedig félelmetesek.
2019. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem a havernak fotózta, annak csak eldicsekedett vele. Miért írta volna, hogy kideritette a nevét is ha a haver kéri erre? Akkor küldöm a fotót meg a nevét, "itt van amit kértél, megtudtam." De random lefotózni meg nyomozni utána és dicsekedni, hogy megtudtam a nevét is..

Különben haver nem kér ilyet. Hogy te, ha látod azt a valakit akkor gyorsan fotózd már le nekem..


Férfi vagyok de a helyedben NAGYON kiakadnák.

2019. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!