Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti kiakadnatok ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnatok ezen?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi akivel ismerkedek, nagyon tetszik neki, viszont ugy erzem ez az ismerkedes megrekedt egy ponton. Nagyon keveset talalkozunk, viszont mindennap keres (ne ugy ertsetek hogy mindennap odakat ir, hanem miujsag stb). Az egyik kedves ismerosom is szemet vetett ra, akinek azt irta fuggetlen akar lenni. A problemam, hogy nagyon keveset talalkozunk mint irtam, ezt fel is hoztam neki, azt mondta sajnos a nyara ilyen de valtoztatni fog rajta. Penteken mar elore kijelentette, hogy nem nagyon tud fogni keresni mert a csaladjaval lesz. De netes portalon (facebook) orankent felnez par percre. Keresnetek? Vagy hagynatok? Baratnoje nincs!!
2017. júl. 30. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a pi.ába. Kijelentette,hogy nem fog keresni,ez a tipikus lerázós duma...
2017. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Egy bizonyos kor felett én elengedném ezt az egészet. Olyan, mintha csak talonban tartana, azért ír néha rád. Független akar lenni, ez sem jelent sok jót. A facebook meg megint nem jelent semmit.
2017. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem sz...rakodnék vele.Érezteti veled,hogy nem vesz komolyan.Vedd a lapot,és hagyd!
2017. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!