Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha érzem, hogy szeret a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érzem, hogy szeret a párom (tettei, viselkedése alapján), de szavakkal kevésbé fejezi ki, az nem jelent rosszat ugye?

Figyelt kérdés

Azt szokta mondani/írni hogy szeret, illetve amikor együtt vagyunk is érzem hogy szeret, fontos vagyok neki. De nekem szokatlan, hogy szavakkal meg nem annyira mondja, viszont tudom hogy a tettek többet számítanak. Korábbi kapcsolataimban jobban kifejezték szóban is az illetők ezt, és most ezért szokatlan nekem ez.

Légyszi normális válaszokat 😄

24/L



2019. dec. 11. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenki kommunikál könnyen az érzéseiről, főleg a pasik. Az a lényeg,hogy Te érzed,hogy szeret, ragaszkodik Hozzád.Ha esetleg nagyon hiányolod mind el Neki,hogy Te szeretnéd ha ezt mondaná is Neked.
2019. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy múltkor haverokkal kissé sokat ittak, és akkor meg nagyon erzelgős lett, jól estek amiket akkor mondott. De alapból nem ilyen.
2019. dec. 11. 08:23
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Kinek mi a szeretetnyelve. Nekem a szavak nem fontosak, nem jelentenek semmit, nem tudnak belőlem érzéseket kiváltani. Nekem csak a tettek számítanak, a figyelmesség, az együtt töltött minőségi idő. Ha sose hallanám, akkor is ugyanúgy boldog lennék. De ha valakinek fontos, akkor simán lehet tőle hiányérzete, ilyenkor érdemes őszintén megbeszélni, hogy szeretnéd ha többször mondaná, mert azzal boldoggá tesz. Nem kell túlkombinálni :)
2019. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Én a régebbi plátói kapcsolataimról nagyon sok szerelmes verset írtam, de a mostani páromnak 1 év alatt csak 2-t, és most is kellene évfordulóra, de nem jönnek könnyen a szavak. Tettekkel viszont sokkal több lehetőségem van bizonyítani, mint az előző esetekben értelemszerűen, és tartósabb is a kapcsolat, biztosabb alapokon áll, mint azok, amik csak üres fellángolások voltak, de ódákat lehetett róluk zengeni.
2019. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, nem ismerjük. Kár idegeneknek ebből kombinálni.
2019. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!