Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a párom képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom képes lenne megbocsájtani, ha bizonyítok neki, de azóta nap mint nap aláz trágár szavakkal illet. Meddig lehet lehet neki elmenni?

Figyelt kérdés
Nem látom szerintem racionálisan a helyzetet mert szeretném ha minden a régi lenne de naponta 4x-5x sirok amiatt ahogy beszél viselkedik velem. Ilyenkor ez normális?
2019. jún. 2. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyava vagy

A helyes az lenne ha szakitanal ...

2019. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.. Kár ezt erőltetnetek. Nyilván nem tud megbocsátani neked.
2019. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Normális. Megérdemled, amit kapsz.

Ellenkező esetben te ugyanott folytatnád, ahol abbahagytátok? Vagy hisztiznél, és kikaparnád a szemét?


Ha friss a dolog, teljesen normális, hogy nem vigyorog, és nem csókolgat, és ölelget.

2019. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem képes megbocsátani ha folyamatosan bánt, és később is mindig ezt dörgölné az orrod alá. Innentől felesleges együtt maradnotok.
2019. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem szép, hogy azt hazudja, meg tud bocsátani, közben meg nyilvánvalóan nem. De ez semmi ahhoz képest, amit te csináltál. Fejezzétek be. A bizalmat már nem lehet újraépíteni.
2019. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szakitás a megoldás. Soha nem fogja túltenni magát azon amit tettél. Hiába mondja, hogy képes rá, te is látod, hogy nem megy neki.

Hibáztál, ez van. Máskor gondold át, hogy mit teszel.

2019. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.Ő nem tud megbocsátani,te nem véletlen csaltad meg.Nem illetek össze.Ez így nem egészséges kapcsolat,csak kölcsönösen romboljátok egymást.
2019. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

nem szabad ilyenbe belemenni. én is belementem és sajnos nagy hiba.


exbarátnőmet megcsaltam, nem szép dolog tény, de megtörtént. perszeelkezdtem teperni h bocsásson meg. ő azt mondta h meg tud bocsátani, én meg még nem tudtam h ez egy olyan lelki sérülés amin nem nagyon lehet túllépni.


szóval belementem egy olyan kapcsolatba, ahol azért küzdöttem h minden a régi legyen, de közben totál alárendelt lettem neki minden téren. állandóan ugráltam ha kért valamit, ő meg szinte folyamatosan megalázott, mások előtt is, meg folyton zsarolt mindennel.


a szex is elég egyoldalú volt, kb arról szólt h én kielégítem őt, aztán meg eszébe jut h megcsaltam, és faképnél hagy. nagyritkán engedte a szexet, de akkor is csak h megalázhasson

3 hónap alatt eljutottunk odáig, hogy már megcsalt férfiakkal és elmondta, meg olyanokat csinált nekik amiket nekem soha nem volt hajlandó, és nem is lesz.


nyilván ez volt a vég én persze még kínoztam magam vele de már tudtam h semmi értelme. szakítottunk ami nyilván egy nagyon nehéz dolog de hatalmas fellélegzés volt utána.

2019. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy hiába mondja azt, hogy képes megbocsátani, de ez nem igaz. Soha nem lesz olyan, mint régen és el nem tudom képzelni, hogy van akinél tud ugyanúgy működni a kapcsolat, mint előtte.
2019. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
megcsaltad , nem bírja feldolgozni vissza akarja adni az érzést, ne te legyél felháborodva még.. Menny vissza ahhoz aki alá feküdtél!
2019. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!