Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam egy 20 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam egy 20 évvel idősebb férfinak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, hogy nem kéne elmondanom, mert valószínűleg úgyis viszonzatlan (legalábbis semmi jelét nem mutatta, hogy érez valamit), és biztosan zavarná a korkülönbség is. Talán még ki is nevetne. Ráadásul utána mindketten kínosan éreznénk magukat, ha összefutnánk.

Máskor viszont úgy érzem, hogy jobban érezném magam, ha elmondanám, még akkor is, ha visszautasít. Az még mindig jobb érzés, mint a bizonytalanság és az, hogy magamban tartom.


2019. dec. 11. 20:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi, de nem lesz ebből semmi. Konkrétan nem mondtam meg neki, hogy szeretem, tényleg hülyeség lett volna ezzel letámadni. Enélkül is kiderült, hogy ő nem akar semmit, mert elhívtam valahová, és nemet mondott, és persze megemlítette, hogy van párja, akiről azelőtt sosem beszélt.

Azóta pedig nagyon távolságtartó, csak köszön és kész.

2020. febr. 12. 19:50
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem megsúghatod. 57F
2020. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!