Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan nő aki el tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki el tudja képzelni hogy több pasija legyen?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre nullánál tartok, szóval már az egy is képzeleten felüli lenne. :))
2019. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg férfi és nő tart szeretőt, szóval igen. Csak kevesen fogják őszintén vállalni. Itt meg főleg... :D
2019. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eggyel nagyjából passzolunk bennem fel sem merül hogy legyen másik.
2019. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
Kevés olyan nő van akinek csak egy férfi van az életében,egyszerre.
2019. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A monogámia nem életszerű?😂😂😂
2019. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha nem csaltam meg senkit de az utolsó fél évben ez inkább az én pechem, mintsem az érdemem. Simán tartanék szeretőt, de csak 1 kiszemelt férfivel tudom elképzelni. A házasságom sz*r, viszont van 2 gyerek. Mi megegyeztünk a nyitott házasságban de én sose feküdtem össze akárkivel. Nagyon vonzódom egy férfihoz de sajnos nem akar összejönni, másra meg rá se tudok nézni. 3 éve szexmentesen élek. Szóval én felvállaltam.
2019. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én igen, jó lenne egy poliamor kapcsolat...

N

2019. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én még egyhez is lusta vagyok sokszor. :I
2019. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt névtelenül mindenki felvállalja magát....csak sok embernek fáj, amikor azt látja, hogy mások egy olyan erkölcsi kategóriát képviselnek,amit ők nem tudnak megugorni.

Soha nem csaltam meg senkit, nem is fogok. Tudtommal engem sem csaltak meg. Nem kell több pasi, egy kéne csak. Tudom, unalmas vagyok...

2019. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!