Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet velem a gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, pedig már évek óta párkapcsolatot szeretnék. Még csak ismerkedsére sem találok lányt, sem neten sem élőben. Nem vagyok társasági, meg sokat beszélő típus. Ez lenne a gond?

Mindjárt 23 éves leszek és még nem volt barátnőm. A kinézetem nem rossz, persze lehetne jobb is, de ránézésre senki sem gondolná rólam hogy nem volt barátnőm.

Párkapcsolatot szeretnék, ami általában a lányoknál előny ha egy fiú komolyan veszi őket, és ez látszik is rajtam hogy nem hülyítem őket, de akkor mégis mi a gond?


2019. dec. 15. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
" már évek óta párkapcsolatot szeretnék." Na mostmár tudjuk. De eddig ki tudott rola rajtad kivül? Meg "Nem vagyok társasági,.... típus" Világos! Te beülsz a sarokba, duzzogsz is egy kicsit és a lányok mégsem rohannak hozzád felajánlani magukat? És mindez csak abbol amit most ismertettél magadbol. Képzeld, hogy mennyi mindent nem emlegettél még!
2019. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből az jön le, hogy nem próbálkozol eléggé, illetve nem úgy, ahogy kéne. Egyébként elkésve sem vagy.

Ha érdekel szívesen mesélek, én hol ismerkedtem, ill. engem hogyan próbáltak "felszedni" míg szingli voltam, de csak ha van rá igényed.

2019. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

25 voltam az első barátnőmnél pedig társasági ember voltam. Sok barát és lányokkal is jóban voltam. Mindig a társaság középpontjában.


Ekkor megismertem egy lányt akiről azt éreztem h kell nekem. Együtt is voltunk 1,5 évet. Sokat fejlődtem és tényleg jobb h vége lett


Azóta okosabb lettem a nők terén és csodás értékes barátnőm lett :)

2019. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
képet
2019. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!