Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már hónapok óta őrlődöm.

A párom családja képtelen elfogadni, hogy mi együtt vagyunk.

(Én 24, Ő 32 éves)

Már 1 éve vagyunk együtt, de az anyukája meg sem szeretne ismerni. Állítólag kis k"vának hív engem. A huga még rosszabb, mióta tisztázta velük, hogy együtt vagyunk, és ez így is marad, konkrétan nem beszél Vele, egy szót sem. Nem köszönnek Neki, lelkileg terrorizálják. Ők így hárman együtt élnek évek óta.

Na most ezzel semmi bajom nem lenne, ha csak egy árva szót is beszéltünk volna valaha, és ez lenne a véleményük. Hugit látásból ismerem, "Anyóst" pedig egyszer sem láttam. Azzal nyomják állandóan a páromat, hogy Én tuti fix, hogy nem szeretem. (Hozzáteszem, az előző kapcsolataiban is így volt ez)

Mióta kiderült, hogy össze fogunk költözni, még rosszabb a helyzet. Állandó kampány megy ellenem, meg konkrétan minden nő ellen.

(Hozzáteszem, a párom havonta szép összegeket letesz, hogy otthon lakhasson.)


És most jön az Én oldalam.

Anyukám elfogadná párom, abban biztos vagyok. De Neki vagy egy családképe, ami nem ez.(Ünnepekkor együtt a család, mindenki szeret mindenkit) Ő ezt a helyzetet képtelen lenne elfogadni...Egyszer feldobtam a témát előtte, mintha másvalakiről lenne szó, és azt a választ kaptam, hogy egy ilyen tarthatatlan helyzetbe Ő tuti nem engedné a gyerekét.(Meg hát ismerem, nehéz eset ilyen téren.)

Ti mit tennétek?

A szakítás nem opció, nem is gondolok rá, mert nagyon szeretjük egymást. De ez az állandó feszültség, előbb utóbb be fog férkőzni közénk??

Természetesen nem várom el, hogy szakítsa meg velük a kapcsolatot, mert Ők a családja, nincs mása rajtuk kívül. De engem egyre jobban nyom ez az egész. Egyszerűen már nem tudok mit mondani a családomnak, engem nem így neveltek, hogy hazudozzak Nekik, de ezt a helyzetet képtelen vagyok elmondani. És egyre rosszabbul érzem magam, minden miatt...



2019. dec. 17. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a dolog lényege itt: "havonta szép összegeket letesz, hogy otthon lakhasson"

Ezért akarnak minden nőt elüldözni a srác környékéről. Maradjon csak szépen otthon.

Ha már megszületett az elhatározás és összeköltöztök, ez a helyzet megoldódik. Neked amúgy sincs velük kapcsolatod, őt meg nem fogják macerálni ha már nem él velük.

Anyukád ismeri őt egyébként??

Hogy nálatok nincs pl közös karácsonyozás - még hol van az a gyerek, ahová ő nem engedné oda? Amúgy meg miért nem?

Picit korán fixálta le mire hajlandó és mire nem.


Próbáljátok meg az összeköltözést és meglátjátok, hogy alakulnak a körülmények meg a család.

Ha elfordulnak teljesen, hát így jártak.

2019. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag kis kvának hívnak... Ezt a párod mondta el neked? Ha igen, akkor megvédett egyáltalán akkor és ott? Mondjuk egy szájba veréssel? Mert ezek után nincs az a testvér akit szájon ne vágnék, és nincs az az anya akit örökre faképnél ne hagynék az indokolatlan rosszindulatuk miatt.
2019. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges szenvedsz es teszed tönkre az eleted ezekkel a feszultsegekkel egy olyan faszi miatt, aki meg csak ki sem all erted.
2019. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!