Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik velem így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így? Mégsem akarja?

Figyelt kérdés

2 hónapja beszélünk egy sráccal naponta szinte,de már elég régóta ismerjük egymást,mert egy városban élünk. Úgy viselkedett velem egy hét után,mintha együtt lennék. Hazavitt a családjához,közösen mentünk programokra. Mindenki azt hitte együtt vagyunk. Sokat vagyok náluk, ő egyszer aludt nálam,de akkor sem találkozott a szüleimmel. Miért megyek mindig én? A másik,hogy kb 3 hete csinált egy hatalmas baromságot,amit utána megbánt és megbeszéltük,hogy megpróbáljuk együtt. Ő azóta sem volt nálunk még. Karácsonyra se hívott át, de én átszeretném, mert a családom várja. Nem akarom erőltetni ezt az egészet,de néha úgy érzem nem akarja igazán,akkor nem tudom miért nem mondja meg. Biztos,hogy nem csak a szex miatt vagyunk így,mert 2 hete az sem volt...szerintetek beszéljek vele,hogy ő tényleg akarja-e ? Vagy miért viselkedik így?

Köszi


2019. dec. 18. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudjátok, együtt vagytok-e. Így izgalmas a kapcsolat, hagyjátok így! :-)
2019. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem fogja fel a tettei súlyát. Szerintem éretlen ő még, és nem vesz téged annyira komolyan.
2019. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én szeretem megbeszélni a dolgokat és tudni mi van, sokáig így én nem bírom😀

Háát azért 26 évesen,már csak nem olyan éretlen

2019. dec. 18. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérj tőle egy őszinte és határozott választ a kérdésedre és az aggályodra. Szóból ért az ember.

F.

2019. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, a kommunikáció az alapja minden kapcsolatnak!
2019. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd
2019. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!