Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így viselkedik az, aki igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így viselkedik az, aki igazán vissza akarja hódítani a párját? Te viselkednél így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A volt barátomról van szó. Egy évig voltunk együtt, január elején szakítottam vele. Az együtt töltött idő alatt sokszor megbántott, sokat szenvedtem miatt. Próbáltam beszélgetéssel megoldani a problémáinkat, de süket fülekre találtam, így nem maradt más választásom, mint a szakítás.

Náhány nap múlva keresett, megbánta a dolgot, rájött, hogy mégis én vagyok a legfontosabb és hogy meg fog változni, stb. Sokat e-maileztünk, de én már nem tudok benne megbízni, így nem tudott meggyőzni, hogy kezdjük újra. Egész januárban ment ez és kb. egy hete látszik úgy, hogy megértette. Azonban ma kiderült számomra, hogy regisztrált egy társkereső oldalra, miközben nagyban azon munkálkodott, hogy visszahódítson.


Én 26 éves vagyok, ő 30.


Neked mi a véleményed a pasiról?


Köszi.


2013. febr. 18. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:

:)

Kedvesem, hagyd elmenni. Még ha nagyon fáj is, jobb lesz nélküle, hiszen ő már döntött. Keress társat.

Úgy érzem, neked nagyon fáj, szereted még, hiszen azt nemlehet csak úgy elfelejteni.

Ki tudja, lehet az idő majd visszahozza hozzád, de elég hamar lépett, úgyhogy nem voltak túl mély érzelmei,én nem alapoznék rá!

2013. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha még azalatt beregisztrált, mikor téged fűzött, akkor nem is annyira volt őszinte. Jól döntöttél, mikor szakítottál.
2013. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezen nem kell kiakadnod. Nőknél is természetes az, hogy udvarlás időszakában, amíg nem választott, addig több udvarlót is a közelébe enged. Ezzel jelzi a férfiak számára azt, hogy kapós portéka, és igyekeznie kell annak aki meg akarja hódítani.


Férfitól sem várhatod el, hogy amíg nem döntöttél felőle, bizonytalanságban tartod, addig más nőkkel ne ismerkedjen.


Ez még a régimódi, XIX. sz. erkölcs sem kifogásolta.

2013. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igazából neked kell érezni hogy mi van, milyen jellem.

Az hogy egy hete nem keres még nem jelenti azt hogy elfelejtett. Lehet csak szünetet akar, vagy sok volt neki a kaparás utánad. Ezer oka lehet.

A férjemmel régen volt egy nagyobb válságunk, mikor még csak jártunk kb 2,5 -3 évnél.sokat hisztiztem nem részletezem hogy miért akart szakítani. Egyszer csak eldöntöttem hogy megváltozok és visszaszerzem. Nehéz ügy volt, kapartam utána. nekem is volt hogy nem hívtam 2 hétig majd újból.stb...

Amúgy te honnan tudod hogy regisztrált? te is fennt vagy? ez sem jelent még igazán semmit, mert vannak akik úgy próbálnak felejteni vagy a másiknak fájdalmat okozni hogy felszednek valaki mást. Ami hosszútávon rossz döntés de ezt még nem tudja.Ahhoz meg hogy valaki megváltozzon igazán hosszabb idő kell mint pár hét. Nálam egy folyamat volt ami kb 1 évig tartott és mire a férjem is lehitte.

De ha az a pasi olyan akkor meg lehet hogy feladta, igazán nem is szeretett. És komolyan gondolta a társkeresést. Neked kell ismerni a jellemét, a kitartását, hűséges típus e.

2013. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem, érzelmekről is hallottál, biztos vagyok benne. És ha van érzelem valalki iránt, akkor nem egy társkeresőre regisztrálok, hanem neki adom a szívem és megbosátást kérek, mert megbántottam.
2013. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mostmár utolsóelőtti...3 hozzászóló
2013. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az emberek ritkán változnak, viszont gyakran ígérnek. Vannak akik pedig csak az egyedül léttől félnek. Neked ígérget, hogy ne legyen egyedül miközben csajozik, hogy ne legyen egyedül. A változás ígéretével pedig visszakaphat, még azt is hiheti, hogy képes rá. Ha változás jele nem az ígéret, hanem maga a változás. Változás nincs, ígéret van.
2013. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


Én már nem szeretem őt. Régebben nagyon szerettem, de az egy év alatt sikerült szép lassan kiölnie belőlem ezt az érzést. Csak újra és újra meglepődöm, hogy valójában mi lakozik az emberek fejében és szívében. Azóta már találtam is magamnak valakit. Hogy miért foglakozom még vele? Mert kollégák vagyunk és így nem a legegyszerűbb egy szakítás után. Én nem vagyok fent egy társkeresőn sem, egy közös ismerősünk mondta el nekem.


A 7. válaszoló nagyon jó dolgot írt a változásról és az ígéretekről. Én sem hiszek abban, hogy az ember alapvető tulajodnságaiban meg tudna változni, pláne nem 30 évesen. És nem olyan 'piti' dolgokról van szó, hogy nem hajtja le a WC-deszkát vagy elfelejti kivinni a szemetet, nem. Olyan dolgokban ígért változást ami az érzelm kimutatását, a szeretet-megnyilvánulásokat illeti.

2013. febr. 18. 15:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha viszont eldöntötted azt, hogy volt pároddal már nem akarsz párkapcsolatot (mert már nem őt szereted, találtál helyette mást), akkor neked is illik nyíltan megmondani neki, hagyjad őt is tovább lépni.

2013. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én a szakításkor rögtön megmondtam neki a tényállást. Kb. 2 órás magyarázattal szolgáltam a döntésemet illetően. Azt is elmondtam neki egyértelműen, hogy belépett valaki az életembe és ő ennek ellenére is szeretett volna visszahódítani. Én már tényleg nem szeretnék tőle semmit, de fentebb már leírtam, hogy miért fogalkozom még mindig ezzel a témával.
2013. febr. 18. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!