Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erről nektek mi a sajátos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről nektek mi a sajátos véleményetek?

Figyelt kérdés
A történetem a következő, múlt évben szeptemberben az egyetemen megismerkedtem egy leányzóval, nagyon szimpatikus volt, lány nekem ennyire nem tetszett még soha, akkor találkozgattunk és tényleg, számomra legalábbis, úgy nézett ki, hogy összefogunk jönni ( jó reggelt üzenetek, búcsúzkodások, alapvető figyelmességek ) én az egyik legjobb barátnőjével jóban voltam és infózgatott nekem amit tudott, sokat nem, mert nem beszéltek hasonló témákról, azonban x idő után elkezdett rohamosan romlani a kapcsolatunk, végül az imént említett lány barátom konkrétan rákérdezett nála, hogy mi lesz velünk, ennek mostanra 1 éve volt pontosan. Azt mondta neki, hogy soha nem tetszettem neki, de nekem egyáltalán nem úgy tűnt, sőt, még csak azt sem mondanám, hogy "megfojtottam" volna a közelségemmel, hetente többször találkoztunk az egyetemen, de amikor csak mi ketten voltunk ott abból heti 1nél ( 2, hogyha a közös edzést is belevesszük ) több nem volt. 3 hónapos mély szomorúság után , mely nálam teljes elszigetelődést takart, újra elkezdtem társaságokba járni és hasonlók, elkönyveltem magamban, hogy rendben, külsőre nálam ő a very best, de belülről aranyom rohad és mindazok ellenére is, hogy vannak olyan tulajdonságai, amik nekem nagyon tetszettek, ott voltak azok a hazugságok és füllentések amik nem. Úgy gondoltam, májussal, hogy na jól van, kihevertem ezt a lányt magamból, sőt június elsején össze is vesztünk ugyanis írt nekem és meg konkrétan rákérdeztem, hogy mi minek beszélünk? Tehát, úgy éreztem magam, hogy végre túl vagyok rajta, azonban a napokban beütött a krach, nem beszéltem vele semmit sem, van rá precedens, hogy nem is köszönünk egymásnak, de mikor a társaság megköveteli akkor ezt megejtjük, egy hasonló késő esti gondolkozós tevékenységem folyamán fogalmazódott meg bennem, hogy mennyire örülnék neki, hogyha őt tudhatnám barátnőmnek, viszont a racionalitás határán továbbá is tudom, hogy ő olyan jegyekkel is bír amik nálam rendkívül negatívak. Mit csináljak? Érzem, hogy nem vagyok igazán boldog
2019. dec. 19. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Szent Karácsony előtt vagyunk pár nappal... Mindenki vidám, vásárolgat stb. Te miért ilyenekkel foglalkozol?
2019. dec. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"külsőre nálam ő a very best, de belülről aranyom rohad"


Hát ha még ezek után is odavagy érte, akkor megérdemled, hogy szenvedj.

2019. dec. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te nem szereted ezt a lányt, csak vonzódsz hozzá. A lány meg a bolondját járatja veled, valljuk be azt jól csinálja, mert meg is vagy bolondulva rendesen. Ilyenek a lányok, na.

Szerintem töröld a memóriádból, és nézegessed a többi lányt. Most igyál egy sört az egészéségemre, aztán kezdd el díszíteni a fát.

2019. dec. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
És azért rohad szerinted belülről, mert nem jöttetek össze? Vagy mert nem mert/akart veled többször őszinte lenni? Ez azért a te sarad is. Itt te sem patyolat tiszta, csak egy sértődött kisfiú.
2019. dec. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő barátkozott veled, te belezúgtál. Ennyi.
2019. dec. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!