Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a véleményetek erröl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés

Mit lehet azalatt érteni,ha egy férfi ilyet mond egy nőnek.

"Nem tudom meg magyarázni miez köztünk,de álltalad sokat tanultam meg válltoztattál engem.Néha ugy tekintek rád mint anyára,néha mint barát.Nagyon szeretlek mint ember.


2018. dec. 13. 06:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Én titokban szerelmes vagyok bele.
2018. dec. 13. 07:08
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy 65 éves korára megtanulhatott volna helyesen írni. Meg azt, hogy hülye vagy, hogy 42 évesen ez után az impotens vén fax után futsz, aki képes ilyet leírni egy nála 20 évvel fiatalabb nőnek, hogy úgy tekint rá, mint anyjára.
2018. dec. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A nagyon szeretlek mint ember biztos nem szerelmes vallomás.Valószínűleg kedvel, de nem szerelmes beléd.:D


ui: Tényleg nagyon pocsék a helyesírása.

2018. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs kor külömbség,és mindketten közép korosztály vagyunk.
2018. dec. 13. 08:21
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

"Kor külömbség"???

Kérlek, ne kínozz, kifolyik a szemem!

2018. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fellfoghatatllan jellentése llehet...
2018. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, maximum barát vagy számára, semmi több. Nem szerelmes beléd, nem is lesz az, ne áltasd magad. Ha elmúltál 20 éves akkor erre már magadtól rá kellett volna jönnöd.
2018. dec. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy tanuljon meg helyesen írni, akinek ez az alapszint nem megy, annál az értelmi szint is ennyi.
2018. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy nem szerelmes, max valami baràtsàg félét érez és nincs fizikai vonzalom sem részéről. Amúgy ha ezt tényleg így írta az elég gàz. Megtanulhatott volna màr ennyi idős koràra normàlisan írni.
2018. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!