Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti erröl mit mondanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erröl mit mondanátok?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez most mi,fellángolás vagy szerelem.1 éve ismerjük egymást.Kollégák vagyunk.Eleinte észre sem vett,alig beszélgettünk.Aztán egy közös utazás során ketten utaztunk le vidékre autóval.Nagyon jol reztük magunkat.Mind ketten kellemeset csalódtunk.Aztán egyre többet kerestük egymást.Napi chetelés,hanghívás.Szép lassan lépésröl lépésre közeledünk.Folyton azt mondjuk egymásnak,hogy csak jó barátok vagyunk.Nagyon szeretjük egymást,biztos pont nak tartjuk egymást.Par hete rá jöttem hogy többet érzek mint barátság.Persze Ő ezt nem tudja.Szóval el akarok jönni a cégtöl mert nem bírom napmint nap latni őt!Kiszivargott a hír,hogy mit akarok.Azóta felgyorsult minden.Ebéd meghívásai vannak,de nem közeledik hozzám.Mind ketten foglaltak vagyunk,de egyikőnk sem boldog a kapcsolatában.Szerelmes zenéket küld,minden írasvégére szíveket mellékel.Ha nem keres 1 napig,akkor másnap magyarázkodik,pedig nem kérdezem hogy miért.Volt olyan hogy kerülő utat tett csak hogy ha6a hozhasson.Tudta hogy emiatt forgalmi dugóba keveredik,ami miat elfog késni egy nagyon fontos találkarol.Nem tudom mit jelenthetek neki.Ezekböl amit tömören le írtam.Ti mit gondoltok.Köszönöm.
2018. nov. 19. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
"Ti errol mit mondanatok?" - ket kapcsolatfuggo nem tudja hogy epp hogyan kene atcsusznia az egyik fix nemiszervrol a masikra.
2018. nov. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem kapcsolatfüggőség, nyilván én sem hagynám el a páromat ilyen helyzetben, de majd kialakul. Szerintem nem kell erről beszélni, minél több időt töltötök együtt, annál kevesebbet a jelenlegi párotokkal. És ne jöjjenek nekem itt a szentfazekak hogy le kell zárni a kapcsolatot amiben vagytok. Az majd lezáródik magától ha annak úgy kell lennie. Amúgy meg lehet hogy a párjaitok ugyanezt csinálja.

És egyébként is ha lezárnátok, akkor is mindenfélének elmondanának benneteket a gyikes idióták csak azért mert nekik évek óta még egy kósza randi sem jutott. Mellékesen megjegyzem csak maguknak köszönhetik.

2018. nov. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Elkeserítő. Ahogy írsz, ahogy fogalmazol, az mind azt mutatja, hogy egész életedben meghúztad magad, hogy ne zavard a szüleidet stb. Most sem kapsz elég figyelmet, törődést otthon, és ahelyett, hogy változtatnál ezen valahogy, tudatosan irányítanád az életed, csak sunyin hagyod magad sodródni, mint egy elhanyagolt gyerek.

Ez az egész csak arról szól, hogy mindketten el vagytok otthon hanyagolva, és így most megkapjátok azt a szeretetet, törődést egymástól, amit otthon nem. És ezen van a hangsúly. Ez nem szerelem, csupán hiánypótlás. Annak is a gerinctelen formája. Normális ember vagy helyrehozza a házasságát, vagy elválik, és megkeresi az igazi társát, nem pedig beletörődve sodródik az eseményekkel, cseberből vederbe.

2018. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Passzoltok.

Mindketten gerinctelenek vagytok, de a legjobb az, hogy te meg a szerelmes zeneket meg az email szivecskeket is beveszed.

De semmi baj, van meg lejjebb is.

2018. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem lenne egyszerubb meglepni a ferjed valami kozos progival, ahol kedves, es torodo vagy vele, mint reg? Szerintem neki is hianyzik az, ami neked, es ha megkapna, lehet ujra jo lenne a viszonyotok. Mindenesetre tobb ertelme lenne ilyenbe energiat fektetni, mint egy szeretosdi zsakutcaba, ami csak rossz mindenkinek. Mert a pasi nem fog elvalni, otthon anyucit is dongeti neha, amibol elobb-utobb feszko lesz koztetek, igy egy szar hazassag helyett lesz 2 szar kapcsolatod. Megeri?
2018. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#2 Aha, szóval szerinted helyes a másikat megcsalni és aki nem így gondolja, hanem talán azt javasolná a kérdezőnek, hogy ne tartson szeretőt, mert iszonyatos zsákutca, az egy szentfazék.


Annak a kapcsolatnak nem akkor lesz vége, amikor vége kell, hogy legyen (nyakatekert megfogalmazásodat kölcsönözve), hanem amikor a boldogtalan, döglött kapcsolatban élő nő / férfi végre erőt vesz magán és lekapcsolja a lélegeztetőgépet.


A kérdező szeretetpótlékot talált, nem szerelmet és gyáva belátni. Ennyi.

2018. nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az összes válaszadónak feketepontot adok!Szánalmasak vagytok.Kiüresedett introveráltak.
2018. nov. 19. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy csak azt szabad mondani, amit hallani akarsz :D.
2018. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felolem nekem fekete rombuszt is adhatsz a velemenyem nem valtozik.
2018. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!