Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit,aki felfigyelt rám,és elkezdtünk randizni. A harmadik találkozon a férfi közölte velem,hogy őszinte szeretne lenni hozzám,és így szólt: Tudnom kell valamit. Neki volt egy 6 éves párkapcsolta. Másfél éve külön vannak,de a lány sokszor keresi őt annak ellenére,hogy végezetül a lány szakított. Valahogy mindig tartják a kpcsolatot,de semmi testiség nincs.Tudtommal. A férfi azt mondta, hogy nehéz helyzetben van,mert 4 évig együtt éltek és ha felkeresi a lány,mindig megzavarodik. Arra kért a férfi,hogy legyek türelmes,mert neki nehéz ez a helyzet.

Azt mondja, boldog ha velem találkozik,megtudom nevettetni,jól érzi magát velem. De ha véletlen összefut a lánnyal,mint most legutóbb,összezavarodik.

Azt mondta a férfi nekem,hogy a lány már nem tudja úgy boldoggá tenni őt. Akkor miért ilyen nehéz dönteni?

Ezt tisztelem a férfiban,hogy elmondta,hogy még érzelmileg nem tudott kiszállni a kapcsolatból,de akkor miért kezdett el velem randizni,miért tervezett velem komoly jövőbeli terveket? Még csak 3 hete ismerjük egymást,de én nagyon jól érzem magam ha vele vagyok,és ő is velem. Most időt kért,hogy egyedül lehessen,és tisztázza magával mit szeretne. De ha másfél év alatt nem jöttek újra össze, miért pont ez idő alatt kellett engem is bele vonni ebbe a helyzetbe?....

Én 24 vagyok,a férfi 34.

Ő már családalapításon gondolkozik,és azt mondta, hogy nem akarna már mást,ő tőlem szeretne a jövőben családot. Nem tudom hova tenni ezt az egész helyzetet. Ha úgy dönt hogy vágjunk bele,mi a garancia arra,hogyha a lány felkeresi,nem inog meg velem kapcsolatban?

Tanácstalan vagyok..


2018. febr. 21. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem komolytalan ez az alak. Még mindig szerelmes a csajba, és csak azt várja, mikor lehetne vele újra együtt. Én a helyedben nem foglalkoznék evvel a fickóval, jelentkezzen akkor, amikor kizavarodott az exéből.
2018. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

3 hét után nagyon furcsa hogy veled tervezi a jövőt... A többi igaz lehet, 6 éven nem lehet egyszerű túllépni, bár jobban tenné ha legalább egy ideig semmilyen kapxcsolatban nem lenne az exxel, mert akkor sosem fog tudni elszakadni tőle...


Mondom nekem ez veled képzeli a jövőt miközben nem is ismer, ez a furcsa és ijesztő. Mintha fejvesztve menekülne, vagy az ex elől, vagy pedig egy kapcsolatba.

Mindenesetre adj még neki időt, hisz te is jól érzed magad vele, de azért légy óvatos.

2018. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A másfél év alatt lehetett volna rengeteg lehetőségül,hogy újra összejöjjenek... Megkérdeztem miért nem jöttek össze? Nem tudott válaszolni...

Hogy lehet szeretni azt,akivel nem boldog,és akivel nem érzi úgy jól magát mint velem? Ezt nem értem...

2018. febr. 21. 12:14
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudnék komolyan venni egy férfit, aki másfél év alatt nem tud lezárni egy kapcsolatot.
2018. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
De olyat sem, aki 3 hét után családalapításról beszél, miközben máshoz kötődik.
2018. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Tudod az a helyzet, hogy ő még valójában nincs abban az érzelmileg semleges állapotban, amire bizton el lehet kezdeni építkezni, főleg komoly dolgokat. Ő is tudja, korrekt, hogy bevallotta, de muszáj lesz döntenie... remélem a fog...
2018. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy keressen akkor, ha már semmi kapcsolata nincs az exével. Nem akarnék búfelejtő lenni.
2018. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Úgy válaszolok neked,mint ha a lányom lennél és én nagyon őszinte vagyok a gyermekemmel...


A döntés a tiéd,-de a helyedben én nem ugornék fejest egy olyan kapcsolatba ahol a férfi érzelmileg labilis és még mindig szereti az exét.

Ebben a helyzetben csak második lehetsz,pótlék.


Persze 34-évesen szeretne családot viszont te bőven ráérsz....

Másodlagosan meg ott egy lezáratlan érzelmi KAPOCS...

-Történetesen ha az ex ráébred,hogy még sem volt az a kapcsolat olyan rossz meg nem talált jobbat elfogja játszani a "hattyú halálát" és könnyek közötti bocsánatkérésekkel viszs könyörgi magát a pasihoz.

Az meg veled közli: ,hogy bocccs de még mindig az exet szeretem,meg nem gondolta át stb....


Fiatal vagy,ismerkedj olyanokkal akik csak rád vágynak,nekik vagy fontos,nem egy ex után sóvárgó "amúgy jó veled" ...bizonytalan kapcsolatot foltozgass.

Fontos,hogy boldog legyél és -legyenek VELED!


N/4x

2018. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a 8 as..
2018. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább ne erőltesd, 2 ok lehet:


1) bizonytalan, nem tudha, hogy mit akar - felejtős

2) hülyít és sumákol, minden randin kucsit hozzá fog tenni: kiderül, hogy nem "néha véletlen" futnak össze, aztán majd jön, hogy együtt élnek, stb, stb


Csak rosszul jöhetsz ki belöle. Ezért nem érdemes 20 évesen 30 évessel kavarni, legyen ez a lecke számidra.

Ezt pedug építsd le, ha nem vagy saját magad ellensége.

2018. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!