Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethetem e őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rabbit12 kérdése:

Szerethetem e őt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki idősebb tőlem, korábban egy rokonommal volt kapcsolata, akkor én még tini voltam, de tartjuk a kapcsolatot. Az a helyzet, hogy még mindig gyereknek tekint, pedig ennek 10 éve én mégis szeretem.

Olykor voltak olyan megnyilvánulásai, mintha akarna tőlem valamit, de aztán mégsem. Lehet, hogy pont a korábbi kapcsolata miatt nem akar velem lenni, mert nem tudja elfogadnák e a dolgot, leginkább a családom, de gondolom valahol az is egyszerűbb lenne, ha elmondám neki én mit érzek, ami viszont nagyon nehéz. Félek, hogy akkor felégeti mondjuk úgy azt a hidat is, ami eddig összekötött minket, ezt viszont nem akarom.

Teljesen tanácstalan vagyok.

Mit tegyek szerintetek?



2019. dec. 22. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Titokban szeretni bárkit lehet. Az viszont nagyon nem mindegy, h hány évesek vagytok. Ha 14/45 akkor inkább ne mondj semmit. Ha 20/35, akkor elmondhatod neki kultúráltan. De igen, arra van esély, hogy eltávolodik tőled utána. Azt neked kell eldönteni, hogy vállalod e a kockázatot.
2019. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, ki az a rokon. Ha anyád, nővéred, stb, akkor jobb, ha nem mondasz semmit neki se.
2019. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy milyen lenne a helyzet, ha családi/rokoni összejövetelen megjelennél vele.

Ő talán el sem menne, de ha mégis - a rokonságod neheztelne rád. Ne keresd a találkozásokat vele.

2019. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
3: Hát nem kötelező oda elmenniük.:)
2019. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező elmenniük, de erre is adtam feleletet a válaszom 2. sorában. Most már a kérdezőn áll a döntés.
2019. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!