Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb baratomat szerethete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratomat szerethetem szerelembol?

Figyelt kérdés
26eves lany vagyok es van egy nagyon jo fiu baratom. Mindent megbeszelunk. Bizunk egymasban. Amikor csak lehet egyutt toltjuk az idot. Viszont a parja a legjobb baratnom. Vele is ugyanaz a helyzet. Mindenben egymas mellett vagyunk. Nagyon szeretem oket. Van egy kislanyuk is. Nagyon megromlott kozottuk a kapcsolat. Nem beszelnek egymassal sem csak ha ott vagyok. Nekem mondanak el mindent. Egyre.tobbet utal ra a fiu hogy jol erzi magat velem es egyszer annyit mondott hogy jobban szeret barkinel. En probalom bekiteni oket de nem megy. Es felretenni hogy barmit is ereznek iranta, viszont nagyon nehez. Megmondani nem merem, mert oda lesz a baratsagunk. Es a baratnomet sem akatom elvesziteni o is nagyon fontos. Mit tehetnek? Koszonom a valaszokat elore is

2018. dec. 28. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
😰
2018. dec. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rockarc ***** válasza:

Bejelented nekik, hogy fel evre kulfoldre mesz es ne keressenek. Gondolom ez nem megy.


De tenyleg, ennek szep vege nem lesz, a "fiut", aki igazabol egy csaladapa engedd el, a baratnodet pedig tamogasd.


Tilos osszejonni vele, akkor is, ha mar dobva van. Legalabbis ha szeretnel meg ebben az eletben szobaallni a baratnoddel. Meg annyit hozzatennek, ha ennyire bizalmas viszonyban vagytok, onnantol mar csak egy logikai bakugras lesz, hogy te romboltad szet a kapcsolatukat. Akkor meg egy jo adag megvetest is kapsz a nyakadba minden kozos ismerosotoktol.


Tipikusan ez az a helyzet, ahol nem eleg artatlannak lenni, annak is kell latszani. Soha ne gyertek ossze, ha egy mod van ra, iszonyatos sebeket vajtok rengeteg emberbe. Es gondolj a kislanyra, o vajon mit fog gondolni rolad, az anyjarol, meg az apjarol 10 ev mulva? Nem veletlenul irtad ki a kerdest, legyel eszednel.


42F

2018. dec. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szerelem van, akkor hiába minden barátság... Hülyeség azt gondoln, hogy azért, mert nem illik ez, attól még nem következik be. Szerintem, ha köztük már vége, akkor kb mindegy, hogy kivel van utána.

A helyedben megvárnám, hogyan alakul köztük... Talán most nem kellene olyan szorosra venned a barátnőddel a viszonyt. Kicsit szellőztesd ki a fejed.

2018. dec. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán tényleg van abban valami hogy férfi és nő között nincs barátság... Amúgy logikus hogyha minden teljesen jó köztetek, teljes bizalommal vagytok egymás iránt, egy hullámhosszon vagytok, tényleg igazán jó barátok vagytok, akkor egymásba szerettek. Hisz ezek egy jó kapcsolat alapjai.

A szerelmet pedig nem lehet ész érvekkel irányítani.


Készülj fel, hamarosan választanod kell a szerelmed és a barátnőd között.

2018. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!