Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől függ az, hogy kibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az, hogy kibe szeretünk bele?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Én inkább arra vagyok kíváncsi mi okozza azt senkibe se sikerült, vagy fog sikerülni...
2019. dec. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Leginkább a hormonoktól. Ez függ az ösztönös dolgoktól, a tanult viselkedéstől és még jó pár hasonló dologtól. Nemek terén is eltérő néhány behatás.
2019. dec. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
A személyiségünktől.
2019. dec. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Ó, erre talán még a művészet sem ad választ, nemhogy a tudomány... (Igazából arra sem tud válaszolni a pszichológia, h kit miért választunk partnernek magunk mellé, kinek a közeledését fogadjuk el.)


Ha vki vmi kutatást, elméletet akármit be tudna linkelni, megköszönném!

2019. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Ez amúgy engem is érdekelne, de még én sem láttam erről semmilyen kutatási eredményt. Szerintem ez a dolog annyira összetett, hogy nagyon nehéz ezt felmérni.
2019. dec. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Abba aki "éppen kéznél van" és meg is felel nagyjából az igényeinknek.

Iskolatársak, kollégák, barátok barátai, nyaraláskor a helyes lány/fiú, társkeresőkön a néhány megfelelőből gyorsan valaki, később megcsalásra szintén aki "kéznél van", kolléga, barát-barátnő, szomszédasszony vagy szomszédúr.

Az ember zsigeri vágya a társra erős és arra készteti, hogy válasszon "gyorsan", különösebb önismereti munka nélkül magának valakit. Ami aztán vagy sikerül vagy nem. Általában szerintem azért sikertelenek a kapcsolatok, mert nincs önismeretünk, azt gondoljuk, oké még ez a külső vagy személyiségvonás elmegy, pedig nagyon nem.

2019. dec. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gyerekkorunk, a családunk is befolyásolhatja valamilyen szinten. A szüleim elváltak 4 éves koromban, onnantól az apám gyakorlatilag nem nagyon vett részt az életemben. Nincs emlékem arról az időszakról, amikor még együtt neveltek. Szegény anyám viszont azóta is őt szereti igazán, ezt tudom.

Ennek megfelelően kizárólag abba tudok beleszeretni, akinek nem kellek (eléggé), aki elérhetetlen. Nekem mindegy, mert más okokból kifolyólag is az egyedüllét az én utam, de akinek nem, annak jó nagy szívás egy hasonló vagy bármilyen más módon diszfunkcionális családi minta 😔

2019. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mennyire vagyunk pechesek. Én pl nagyon, mindig olyan lány kell aki másnál van
2019. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
A "véletlenek" összejátszásától.
2019. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!