Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párkapcsolatokat hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatokat hogyan lehet hosszútávon fenntartani?

Figyelt kérdés

Minden párkapcsolatnak van egy csúcsa, a paradicsom. Utána unalmas lesz, hogyan élik ezt túl a párok? Pontosan emiatt törtenik a szakítás, már egy jobb kell, egy izgalmasabb stbstb.

Erre egy tökéletes példa a bitter moon film is, bár az elég végletes.

Akik túlélik, hogyan?

Hogyan lehet megelőzni azt, hogy túltelítődjünk a másiktól?


2019. dec. 24. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
érdekesnek lenni?
2019. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tud mindig érdekes lenni az ember
2019. dec. 25. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz unalmas. Ahol vannak programok, új kalandok kettesben, som-sok beszélgetés (szerintem 10 év sem elég kiismerni egy embert velejéig), az nem lehet unalmas. Amit teszel azért, hogy szingliként ne unatkozz, azt beleviheted a kapcsolatba(ez feltételezi azt, hogy ne attól legyen izgalmas a szingli életed, hogy mindenkivel megdugatod magad vagy mindenkit megdugsz, mert egy szellemi szint fölött ez nem izhalmas, hanem undorító). Közös programok (új helyek felfedezése, tábla-és videojátékok, a haverokkal együtt közösen kimozdulni, közös sütögetés új receptekkel, közös puzzle vagy kézimunka (nem olyan, de olyan is ;)), közös szokások, közös célok, amiért együtt dolgoztok (edzés, lakás, felújítás, új kert, kiskutya, nyaralós bakancslista, telelős bakancslista teljesítése)... Egy emberben, ako tényleg a társad, nagyon sok lehetőség van. Ahogy az ember a barátait sem unja meg évtizedek távlatában vagy egyes családtagjait, úgy a párját sem fogja. Beszélgetni kell, hogy ki mot szeretne, mihez van kedve, szólni, ha unatkozik épp, összeírni minden spontán ötletet, stb. Hogy a szex ne legyen unalmas, az nem szempont nálunk például. Ha a többi nem az, a szex automatikusan jó, mert már ismerjük egymást, csak a hajlandóság kell. :)


Édesanyámékat 32 éve látom hűségben és szeretetben. Megfigyeltem már, mi a titok és ez az én kapcsolatomban is nagyon jól működik (feltéve, hogy a megfelelő embert választottam, mert exeimnél befulladtak a próbálkozások, mivel csak én próbáltam...). De én sosem telítődök túl, nálam sosem volt a párom mellett vágy az elszigetelődésre, sosem sokalltam be igazán. Pedig évente talán 2x hajtjuk átlagosan álomra a fejünk egymás nélkül vagy vagyunk távol egymás nélkül muszájból.

2019. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen:aradj az, akibe beleszeretett. Persze az ember változik, öregszik, érik, gazdagszik tapasztalattal... De a totál leigénytelenedés, az alkoholizmus, a lerobbanás és a fiatalos bájod elvesztése a mentalitásodból fakadóan kinyírja a kapcsolatot. Gondolom ezzel nem árulok el újat.
2019. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként úgy, hogy jobban nézel ki, mint bárki, akit a nő megismer. Nőként úgy, hogy értelmesebb és elviselhetőbb vagy, mint bárki, akit a férfi megismer.
2019. dec. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
16 éve vagyunk együtt, még nem értünk a csúcsra, folyamatosan egyre jobb a házasságunk, egyre jobban szeretjük egymást. Közös céljaink vannak, amikért együtt teszünk: szeretnénk még gyereket a meglévők mellé, szeretnénk kifizetni a hitelünket, szeretnénk eljutni Írországba, megünnepelni a 20., 30., 40., 50. házassági évfordulónkat is. 😊 Sokat beszélgetünk, játszunk, nem hagyjuk, hogy bedaráljanak a hétköznapok.
2019. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagytok válaszolók?
2022. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!