Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Helyesen érzem, hogy vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen érzem, hogy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

25/N, 30/F

Megismerkedtem egy férfivel az új munkahelyemen, és azt vettem észre, hogy kiemelt figyelmet szentel nekem.

Először azt hittem, hogy mindenkivel ilyen közvetlen, de azt vettem észre, hogy rajtam kívül nem igazán viselkedik senkivel így.

Nagyon tetszik, hogy próbál segíteni a munkámban, hogy gyakran bíztat, hosszasan a szemembe néz, mosolyogva fogad reggelente, és gyakran megérint.

Múltkor volt egy problémás helyzet, és végig segített nekem és együtt megoldottuk. Kettesben megköszöntem ezt neki úgy, hogy a vállára tettem a kezem és zavarba jött.

Keresi a társaságom, mások előtt visszafogottabban, de törekszik arra hogy minél többet beszéljen velem.

Amikor a többiek között vagyunk, gyakran figyel engem, főleg ha mosolygok. Nagyon mélyen a szemembe tud nézni olyankor, illetve amikor még a betanítás szakaszában voltam, munka közben az arcomat bámulta.

Nekem nagyon megtetszett ő, mivel még nem bánt velem így senki, eddig csak bunkó férfiakkal volt dolgom. Visszafogottnak és félénknek tűnik. Ma rámírt és beszélgettünk, ami arra engedett következtetni, hogy ő is hiányol kicsit engem, ahogy én őt.


Az egész helyzet nagyon nem egyértelmű nekem, mert nehezen tudom elképzelni hogy ezt az egészet vonzalomból csinálja.


2019. dec. 25. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló típus vagyok én is, bár nem jövök zavarba olyan könnyen, szerintem simán vonzódhat hozzád, az alap segítőkészségen felül az, hogy ír, a szemedbe néz, ezek jó jelek.
2019. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezekből nagyon úgy tűnik, hogy igen

sok sikert hozzá :)

2019. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!