Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódik hozzám, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám, vagy csak ilyen barátságos?

Figyelt kérdés

Megtetszett az egyik kollegám, már évek óta együtt dolgozunk, de most kipattant egy szikra..... ezt lehet észrevette, mert egyszerűen nem bírom levakarni magamról a mosolygást, és csillogó szemekkel bámulom.

Erre mostanában ő is közvetlenebb lett velem, mosolyog rám, gyakran megérint, ami meglepett, mert eddig egy férfi kollegám sem merte volna pl. megsimogatni a hátam.

Tudom, hogy egyszerűbb lenne nyitni felé, de én ennél többet nem merek megtenni, csak mosolygással tudatni, hogy mi a helyzet. Nem tudom, hogy mit szeretne, de nem egy skalpvadásznak ismertem meg. A projektünk előtt nem nagyon voltunk együtt, így nem tudom hogy más nőkkel is ilyen-e. A barátnőimet megosztja az eset, sokak szerint csak kedves és ennyi. Nekem ritkán tetszik meg így valaki, de sosem tudtam megérteni a jeleket.

Honnan tudhatnám meg 100%-ra, hogy tetszem-e neki?


2019. dec. 15. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Megpróbálok egészen ősztinte lenni. Szeretne megdugni, ez vélhetően sikerülni is fog. A szakítás után már nem lesz ennyire kedves, de legyetek jó barátok, blabla. Ha akarsz tőle valamit, akkor ismerd meg jobban. Még úgy is csalódhatsz, de akkor már nem a te hibád lesz.
2019. dec. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Hirtelen, évek után megtetszett? Hát ez elég érdekes.
2019. dec. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aham. Miért olyan meglepő ez? Szerintem mással is megesett már, hogy történik valami és elkezd a semmiből vonzódni, legalábbis a környezetemben is volt már erre precedens. Emiatt nem kellett volna választ írnod.
2019. dec. 26. 01:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ferfinek kell lepni te ne csinalj semmit te mar adtal jeleket most rajta a sor hogy lepjen ha tenyleg bejosz neki 20/f
2019. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!