Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti feladnátok az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok az eddigi életeteket, munkátokat, stb, és a párotokkal tartanátok, ha Ő pl - ul más városban/településen kapna munkát?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 00:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Meglepődnék, ha vidéken bármilyen jobb lehetőséget kapna, mint amit Budapesten találhatna. Mondjuk nem is nagyon jelentkezne vidékre, szóval kicsi az esélye, hogy máshol kapjon munkát. Ha meg mégis, akkor igaza van az egyik válaszolónak, előbb beszéljük meg, hogy mit akarunk, mik a lehetőségeink, az nem párkapcsolat, ahol én annyiról dönthetnék csak, hogy vele megyek vagy válunk. Szerintem ha elvárja, hogy te vele tarts, akkor az a minimum, hogy előbb egyeztet, és megbeszéli veled, mire számíthattok.
2019. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Bhova menne, vele mennenk<3
2019. dec. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mióta vagyok vele, lenne-e nekem is munka stb.

Ezeknek függvénye, nem megyek vakon senki után.

2019. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Külföldre mennék, Pestről vidékre nem.
2019. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!