Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mint lány érdekelh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mint lány érdekelhetem?

Figyelt kérdés
Egy fiúval még egy általános iskolai szakkörön ismerkedtem meg. Utána sokat beszélgettünk, mindig odajött hozzám az órák előtt meg után is. Mindig nagyon kedves volt.Én töriből versenyeztem sokat ő meg bioszból és érdeklődött az én teljesítményem iránt. Pl. kívülről tudta hogy az egyik suli oldalán van rólam egy kép, és az egyik versenyemmel kapcsolatos oldalt is belájkolta, de úgy hogy ő közben nem vett részt a versenyen. Suliban a tanáromnak elújságolta az eddigi jó helyezéseimet, és mikor velem nem találkozott, a suliban a tanártól is megkérdezte hogy az adott versenyen hanyadik lettem.A tanár ezt mind visszamondta nekem. Személyesen nekem is mondta hogy kevesen ilyen jók töriből mint én. És hogy sajnálja hogy nem egy osztályba kerültünk. És hogy biztos benne hogy következőre is én nyerek. Most egyetemre járunk, nem egy helyre. Az apukája ha meglát mindig nagyon néz engem.Szerintetek csak a tudásomat ismerte el vagy mint lány is érdekelhetem?
2019. dec. 27. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod van az a mondás, nézd meg az apját, ...
2019. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez itt a Felnőtt Párkapcsolatok.
2019. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg ezeket tőle, ha már belé vagy esve?
2019. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!