Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de nagyon megharagudott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon szerelmes vagyok belé, de nagy hülyeséget csináltam. Nagy nehezen megkedveltettem vele magam, mert nagyon zárkózott, nem beszélget senkivel, de az utóbbi idòben kezdett nyitni felém. Én ezt bíztatónak ítéltem, azt hittem nyeregbe vagyok. El is hívtam randira, az is nagyon jól alakult. De nagy hülyeséget csináltam egy buliban. Volt ott egy másik lány, akivel összemelegedtünk és csókolóztunk. Ezt látták a lány barátnői, és elmondták neki. Azóta megint távolságtartó lett, és nem beszélget velem, hiába próbálkozok. Névnapjára vettem neki csokit, amiről tudom hogy a kedvence és azt elfogadta és megköszönte, de azt mondta ezzel nem kenyerezem le, nehogy azt higyjem hogy akkor most minden el van felejtve. Tudom hogy hülye voltam, csak sokat ittam, és nem jelentett nekem semmit, még lefeküdni se akartam volna vele, már nagyon megbántam, nem is tudom miért tettem... Mit csináljak hogy megbocsásson?
2019. dec. 28. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Qrvára szerelmes lehetsz, ha 5 percen belül lesmároltál egy idegen csajt. :D De nincs ezzel baj, hiszen nem vagytok együtt.
2019. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezd elölről. Igaz sokkal nehezebb lesz elérned hogy nyisson feléd és több idő is lesz mint ezelőtt.
2019. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én smároltam, buliban voltunk és már sokat ittam. Tudom ez nem mentség, de így volt. És az a lány nyomult rám, nekem meg bevallom kicsit jól esett mert nem vagyok túl népszerű a lányok körében. És akkor megtörtént a csók, de nem volt hosszú és tovább nem mentünk, én nem is akartam volna tőle semmi komolyat. Tudom hibás vagyok, de jóvá szeretném tenni. Bizonyítani szeretnén hogy őt szeretem, és az a másik lány semmit nem jelentett. Azt mondta mondta ő nem haragszik, de látom rajta hogy xsalódott. Nem tudom mit csináljak...
2019. dec. 28. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez történt meg... ismerkedtünk a sráccal és a bulin láttam hogy másik csajjal csókolózik. Nagyon rosszul esett, haza is mentem, kaptam névnapomra ajándékot, de bennem maradt a dolog. Szerintem neki is megvan ez az érzése, hogy vajon mi lesz, ha megint megtörténik, hogy fogja ő ezen túltenni magát és lehet inkább elzárkózik, csak hogy ne érje csalódás
2019. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb bemutatkozás az tény, de ha annyira fontos a lány, akkor bizonyítsd be, hogy te nem ilyen széltoló vagy. Nem lesz egyszerű és el kell fogadnod azt is, ha ezután nem akar hallani felőled.
2019. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!