Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire fontos a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a szex egy kapcsolatban? 30-40-50-es korosztály véleménye?

Figyelt kérdés
Voltatok már olyan helyzetben, hogy elmaradt vagy csak megszokásos szex jutott és ez miatt elkezdtétek leértékelni a kapcsolatot?
2019. dec. 28. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire se fontos kb. Már 20 éves korom óta mindegy, pedig spirituális egyesüléseket hozok össze megfelelő emberrel, és mások szerint nagy a libidóm.
2019. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Fontos,de van amikor van nala fontosabb. Mondjuk az alvas vagy h meggyogyuljunk ha van vmi betegség esetleg. Huszonevesen annyira en se tartottam fontosnak. Most is csak azért mert az idő véges.


Még mindig azt vallom h nem jo a szexnek ha 2 ember feszt egyutt van vagy minden nap van szex. Egyszer probaltam 4 napig bírtam.


Szexhez kell a vagy h a masik ne legyen mindig keznel. Akkor tűzijáték a hormonoknak.


Meg az is jo ha alkalmanként új partner van ujdonsag varazsa.

De nyilvan komoly kapcsokatot nem kockaztatnek érte.

2019. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ÉrettFfi ***** válasza:
Bocs, hogy hatvanon felül beleszólok de anélkül nem viselném el a nőt, hogy ne szeretkezzünk.
2019. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!