Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt kaposváriak?...

Vannak itt kaposváriak? Fiú-lány akármilyen korosztályból írhat!

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, lenne egy kérdésem, ami fontos lenne, de csak kaposváriaktól tudom megkérdezni. A kor és a nem mindegy, nem "olyan" témáról van szó, ha valaki esetleg másra gondolna, mint ami kérdésem eredeti célja.

2014. ápr. 9. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
írd ide nyugodtan!
2014. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"A kor és a nem mindegy"

neked meg ez az első, hogy megkérdezed :D

most akkor mindegy vagy sem? :D


privátba nem válaszolok

2014. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak kíváncsiságból kérdem, hogy azért mégis be tudjalak valahova tájolni, mert egy tizenkét éves lány nem biztos hogy elég tájékozott a kérdésem megválaszlásához, de sértődj meg ezen, kérlek... egyébként meg a kérdésem az, hogy mit tudsz/tudtok a Nostra nevezetű elhagyatott gabonaraktárról a vasút mentén, a pláza mögött, meg hogy a róla keringő pletykáknak (pl. hogy drogosok ott drogoznak, meg ilyenek) van-e/lehet-e valamilyen valóságalapjuk?
2014. ápr. 10. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:
felénk ilyenről nem pletykálnak... csak olyanról, hogy a Jakab egy nagy ribänc!
2014. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Oráy, a Jakab a vezetékneve a csajnak!! :D
2014. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen oray, kaposvári a Jakab

asszem katolikusba jár... :D kicsit paradox :D

2014. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Most gondolom sokan lefognak nézni de én jártam ezen a helyen. A Nostra valóban egy elhagyatott,lepukkant épült. És igen drogoznak ott. Laknak is mellette,benne emberek. Én sokat jártam/járok le oda(nem egyedül hanem egy 20 éves haverommal) és azok az emberek nagyon kedvesek. Attól mert hajléktalanok még kedvesek és segítőkészek. Csendes,megnyugtató hely de azért vigyázni kell mert bárki bejöhet oda. Ha a kapu nincs nyitva akkor a másik oldalon ahol nincs kapu meg semmi csak egy nagy busz áll ott. Itt egy videó a Nostra-ról.

14/L



http://www.youtube.com/watch?v=xLMj8bB7eA0&feature=youtube_g..

2014. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
*épület
2014. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!