Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valakit elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit elfelejteni? Nagy a körkülönbség

Figyelt kérdés

Teljesen belezúgtam de esélytelennek tartom és az is.

Neki csak jól eső érzés max. Hogy egy huszonévesnek tetszik. Ő 44 éves. Van egy tini gyereke is. És társa.


Eddig azt hittem már elfelejtettem de mikor újra megláttam fellobbant a tűz részemről. A gondolataim 99%át ő teszi ki, az álmaimban gyakran szerepel.


Tudom, hogy nem normális dolog de egyszerűen ez az érzés csak jött, és nem tudtam ellene mit tenni. Próbálok józanul gondolkodni. De nem tudtam még teljesen elfelejteni őt.


Hogy lehet valakit teljesen kidobni az eszünkből? Tippek?

Azóta se volt senki aki ennyire megfogott volna.



2019. dec. 29. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg teljesen elkerülni.

Hogy ismerkedtetek meg egyébként? Volt közöttetek valami, vagy csak plátói a dolog? Tud az érzéseidről? Hány éves vagy?

2019. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tud az érzéseimről

és munkahelyen sajnos

27

2019. dec. 29. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kerüld el, amennyire tudod. Velem ugyanez történt egy helyen dolgoztunk. Munkahelyet váltottam, pár hónap múlva ő is. Lehet hogy kölcsönös volt a vonzalom. :(

2019. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akard ennyire elfelejteni, mert nem fog menni. Legyél magaddal türelmes. Pont ebben a helyzetben vagyok én is. Nehéz bármit is csinálni, de nem vagyok mérges magamra, mert az érzéseimről nem tehetek. Szerencsére én már kezdek észhez térni....
2019. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez az életkor ugyanez a szituáció viszont én váltottam, eddig működik, a jövőt pedig senki nem tudja
2019. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Életem talán legnagyobb szerelme majdnem húsz évvel idősebb volt. Imádtam, de bele döfte azt a bizonyos kést a hátamba.

Ha jót akarsz magadnak, soha többé ne beszélj vele. Mindig gondolj arra, ha így fáj szeretni, mennyire fájna, ha csalódást okozna! Ennek nincs jövője.

2019. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet nálunk is hasonló. Nem akartam harmadik lenni, vagy egy mocskos kis titok az életében. Elmondása szerint kölcsönös volt a dolog, de nem éreztem biztosnak. Minden formában megszakítom vele a kapcsolatot. Vibert töröltem, hívni nem fogom, eddig sem tettem. Ha keres, nem veszem fel. Másképp nem fog menni.
2019. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

Ha nem múlik az érzés valószínűleg munkát váltok majd. Talán jobb lesz úgy. Harcolni nem harcolok ellene. Mert mostmár tudom hogy milyen érzéseket keresek valakiben.

2019. dec. 30. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!