Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom elfelejteni 7 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elfelejteni 7 év után sem. Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és a legelső barátomról van szó. 15 éves voltam, amikor járni kezdtünk, majd egy idő után szétmentünk. Ezután egy ideig nem, majd újra beszélni kezdtünk, kisebb-nagyobb megszakításokkal a mai napig. Mindkettőnknek van más, és mindketten szeretjük is a partnerünket, el is tudom vele képzelni az életem - sőt, nem is tudom, mi lenne velem nélküle. De egy részemnek még mindig hiányzik az első barátom. Nem tudom elengedni, próbáltam nem gondolni rá, kizárni, és ideig-óráig sikerül is, de aztán visszajön minden. Még nehezebb, mert róla is tudom, hogy így érez.


Fogalmam sincs, mit tegyek. Nem tudok kilépni a kapcsolatomból, nem bírok. Szeretem a jelenlegi barátomat, régóta együtt is vagyunk, nem szeretném eldobni ezt az amúgy működő kapcsolatot. De tudom, hogy nem helyes, hogy ennyit gondolok az első barátomra. (Mindemellett hozzáteszem, hogy nem csaltam meg sem vele, sem mással, és erre nem is lennék képes)


Ez csak az első szerelem varázsa, vagy nincs rendben, hogy ennyire nem tudom elfelejteni őt? Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tettetek, mit tegyek?


2019. nov. 16. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Ha tudnád, hogy mennyi ilyen nő van... Felépítenek egy kapcsolatot, miközben végig más után epekednek.

Nőj fel.

2019. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy az #1 írja. Ez egyszerűen gusztustalan a jelenlegi partnereddel szemben, ahogy az ex viselkedése az ő partnerével szemben is. Társfüggő gyökerek vagytok, akik fájdalmat okoznak 2 embernek is.
2019. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Kell a kényelmes kapcsolat, miközben érzelmileg félrelépsz, ha fizikailag nem is. Keress fel egy pszichológust, ha nem bírod elengedni a régi csávódat.
2019. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem kellene hülyíteni a párjaitokat. Szakítsatok és kezdjetek el újra járni. Nem értem ez egy 22 évesnek miért kérdés... Arra vársz, hogy 3 gyerek után gondold meg magadat?
2019. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Szánalmas vagy, ezek után nem tudlak sajnálni.

Ha mindketten így éreztek, akkor ne játszátok a mártírt. 22 évesen baromira nem vagytok felnőttek, sőt, rohadt éretlenek.

2019. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...
2019. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mi történt azóta?
2022. máj. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!