Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatban élők! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Hogyan éltétek meg a szerelem langyulását?

Figyelt kérdés

Ne kerteljünk tovább, szinte már az összes tudományág kimutatta, hogy bizony a lila köd felszállása után átalakul a szerelem és lesz ragaszkodás szeretet stb.

No igen, ezek után is lehet évtizedekig jó a szex meg a meghittséget átélni stb de titeket nem viselt meg, amikor felismertétek, hogy eljutottatok ebbe a szakaszba? Mi most ebben vagyunk párommal. Tudom árnyaltabb része ez a párkapcsolati folyamatoknak de engem nagyon megvisel a felismerés, hogy már kezd.. nem azzal a szenvedéllyel rám nézni mint az elején. Más is van igy ezzel?


2019. dec. 30. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Idoszakonkent ujra fellangolunk, mint ket tini.De en speciel nagyon elvezem h nem almodozo szemekkel nez ram mint ismeretlen felfedezendo csoda,hanem ejjel odabujik osztonosen hozzam, keresi a kezem, szoval h nincs ra jobb szavam, egyseg van. Kivanni nagyon kivantak/kivannak, de ez a ferfi a belsomert is szeret, egyre jobban, egyre tobb dolog miatt. A szex valtozatossaga meg csak rajtunk mulik.
2019. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem volt ilyen időszakunk 10 év alatt. A szerelem nem elmúlik hanem átalakul egy sokkal sokkal mélyebb érzelemmé. De ez egyáltalán nem csak emberi szeretet vagy ragaszkodás, egy teljesen más, sokkal intenzívebb érzés. Egyáltalán nem normális ha nincsenek már egyáltalán rózsaszín ködös időszakok. Nem lehet mindig ezer fokon égni de az nincs rendben ha egy langyos egymás mellett élés lesz ahol már nem lelkesedtek egymásért és nem érzitek a szerelmet.

A szenvedélyt fent kell tartani. Magától nem marad meg a szerelem ha nem fektettek a kapcsolatba energiát. Amint kicsit is azt éreztük, hogy kezd laposodni mindig elkeztünk újra 110%-ot tenni a kapcsolatba. Soha nem szabad abbahagyni a randizást, a romantikázást, a kedves, szerelmes gesztusokat és a nagy beszélgetéseket. Hogyha ezeket tudjátok folyamatosan csinálni (rengeteg munka azt elismerem amihez mindkét félre maximálisan szükség van) akkor nem fog elmúlni a szerelem, nem lesz langyos a kapcsolat, nem csak emberi szeretet lesz közöttetek.

2019. dec. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen éltem meg. Fiatal voltam, csinos, dögös, hozzászoktam, hogy folyton rám akar tapadni a barátom. Már el is vártam. És akkor szép lassan nem kaptam ezt meg. 10 éven át küzködtem, hogy visszahozzam AZT a tüzet. Persze ez csak az én problémám, ő úgy éli meg, hogy minden rendben. Ő szeret, engem választott társának éa kész. 10 év hiábavaló küszködés után rájöttem, hogy tulajdonképpen igaza van. Mit bonyolítsuk lehetetlen elvárásokkal. Szeretjük egymást, egzisztenciálisan nagyon szépen haladunk együtt, tökéletesen össze tudunk dolgozni, és még a szex is szuper. Többé nem a férjemtől várom az egóm legyezgetését, hanem nekiláttam megszeretni saját magamat. De mondom, nekem ehhez 10 év kellett. Úgyhogy türelem.
2019. dec. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem tudom. Tíz év után jobban udvarol a párom mint valaha.
2019. dec. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egyelőre még nem volt mit megélnem ezzel kapcsolatban. 6 éve vagyunk együtt, lehet még a tudományok által kimutatott elmúlási időn belül, nem tudom, mindenesetre az én érzéseim nem olvasták ezeket a tanulmányokat, ahogyan a férjeméi sem, mi még ugyanúgy lángolunk, mint az első 1-2 évben (hónapban?). Mélyült a kapcsolatunk, persze, és az érzelmek is vele együtt mélyültek, mégis ugyanúgy érzem az 1000 fokos lángolást, és ugyanezt látom a férjemen is. Szerintem nem szükségszerű, hogy langyuljon a szerelem, ha teszel érte, ha továbbra is rendszeresen randiztok, megvannak a mély beszélgetések, közös programok, jó irányba haladtok együtt, akkor nincs miért enyhülnie a szerelemnek. A szenvedély, a szex csakis rajtatok múlik, de szerintem ahol a szerelem és úgy általában a kapcsolat rendben van, ott a szexszel sem kéne gondnak lennie, hiszen a kommunikáció működik, egymásra vagytok hangolódva mindig, és így nincs minek elromlania.
2019. dec. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon rossz. De mivel egy új kapcsolatban is max 2 évig tartana a nagyobb lángolás, ezért nem tudom eldobni ezt a kalcsolatot. Most nagyon jól összeillünk párommal. Jó lenne mással is, de minek? 2 évente valaki újat találjak? Jobb nem lehet, csak más... Nekem ehhez nincs energiám. Szóval maradok a langyos vizekben, amiből néha tényleg újra kirántjuk egymást. De aztán hamar vissza is áll a sima kötődés-szeretet. Ami amúgy jó dolog, és meghitt, és mindenünk megvan a rózsaszín ködön kívül. Nem panaszkodhatom. És ő sem.
2019. dec. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén szólva én minden új kapcsolatban alig vártam ennek a fázisnak az elérkezését, kifejezetten utálom a hormonokkal megpakolt, felfokozott érzelmi lángolást, ami a szerelmek elején van. Amikor már kicsit lenyugszik minden, lekerül a rózsaszín szemüveg, na akkor kezdődik az igazi kapcsolat a szememben és ez egyáltalán nem a szenvedély végét jelenti, csak azt, hogy az a szenvedély oda kerül, ahová való, a szexbe és nem a hétköznapokba.
2019. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyszi akik irtak eddig valaszoljatok arra is, hogy hogy a fenében működik még jol a szex? En 37 éves vagyok, ferjemmel 8 éve együtt és az utobbi idoben egyre ritkabb a szex, sokszor csak 2 hetente 1 (de az legalabb jo) elotte volt egy 7 éves kapcsolatom, ott teljesen kihult a dolog
2019. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!