Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 éve tetszik, de?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve tetszik, de?

Figyelt kérdés
1 éve tetszik,de még nem léptem mert azóta párkapcsolata van. Ennek ellenére szokott kétértelmű megjegyzéseket tenni,mintha nem lennék számára közömbös. A szilvesztert sem a párjával, hanem a közös baráti társaságunkkal tölti, a legutóbb amikor találkoztam vele,a párjával és a közös barátainkkal akkor is elhúzódott amikor a párja meg akarta puszilni, én meg próbáltam a többiekkel beszélni, hagyni őket mert nem szeretnék ebbe az egészbe belefolyni,de ő ennek ellenére próbált a közelemben lenni és beszélgetni. Mit csináljak? Nem szeretnék addig lépni még együtt vannak. Vajon érezhet ő is többet mint barátság?
2019. dec. 30. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves dolog, hogy egy idegen pasi miatt háttérbe szorítod saját magad, de miért ne próbálkozhatnál finoman? Nem kell rányomulni vadul, de küldhetsz jeleket, aztán majd kialakul minden. Vagy erre, vagy arra.
2019. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármit érezhet, szilveszterkor kiderül. Amíg nem szakít ne éld bele magad.
2019. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Leírnád a keresztneved?
2019. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!