Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy férfi de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy férfi de nem lehet köztünk semmi mit csináljak? Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Már 3 éve nagyon tetszik és egyre többet gondolok rá mostanában már fb oldalát is nézegetem. Ha nincs semmi dolgom csak ő jár a fejemben hogy most mit csinálhat mi van vele. Mikor megyek városba vásárolni mindig azt akarom hogy talalkozzak vele láthassam, de aztán mikor latom olyan rossz érzés hogy ottvan ez miért van? Családja van már azért nem lehet köztünk semmi
2019. dec. 23. 22:38
 1/8 Modeler ***** válasza:
Gondolom a be-nem-teljesült kapcsolat miatt érzed rosszul magad. 3 év alatt találhattál volna rendes párt magadnak aki leköthetné a figyelmed.
2019. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem érdekel más pasi.
2019. dec. 23. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
És miért nem lehettek együtt? Ugye nem a "szokásos" van, hogy a kapcsolatban élő kellene neked is? "WTF világ?!" ezesetben.
2019. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
46%
A válasz: sehogy. Ha tényleg szereted, mindig ott lesz és eszedbe jut majd néha, DE ez nem jelenti azt hogy szeretni is fogod. Idő, és nyitás más felé, ez segít. És persze SEMMIKÉPP se csekkold instán, fbn stb..Két évig szerettem valakit és voltam jóban vele úgy, hogy tudtam, esélytelen, el is mondta ezt, de én nem nyugodtam bele, megszakítottuk a kapcsolatot aztán, de ez csak erősítette az érzéseim. Amikor barátom lett szinte nem is akartam engedni magamnak hogy mást szeressek , ami jó nagy butaság. Várni akartam rá és szentül hittem hogy van jövőnk, vagy ha nincs én akkor is őt akarom majd, tökéletes volt stb...baromság! Jópár balhénk volt emiatt a barátommal kezdetben, amiért még mindig csekkolgattam az előző fiút, folyton gondoltam rá, részegen hívni akartam, de aztán ez egyre ritkább lett és ráébredtem hogy tényleg szeretem a mostani barátom, aki azóta már a vőlegényem és együtt élünk. Néha persze eszembe jut és fáj is kicsit,de ha elém állna azzal, hogy mégis engem akar, már nem mennék el vele,bár biztos megviselne ez a szituáció. Mindenkinek van általában egy ilyen ember az életében. Meg kell tanulni továbblépni!
2019. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, szépen lenulláztak azok akik érintettek ebben. Tipikus.
2019. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem elfelejteni kell, hanem belátni, hogy felejtős.

Ő amúgy tud a létezéséről?

2019. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint a TE létezésedről, qrva telefon,
2019. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tud ott dolgoztam ahol ő 1 évig de nem is beszéltünk és nagyon ritkán láttam őt.
2019. dec. 24. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!