Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem gyonyoru a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyonyoru a viszonzatlan szerelem?

Figyelt kérdés

A vagyakozas, tudod,hogy nem lehet a tied, nezed vagyakozva, es neki fogalma sincs rola,hogy te mit erzel.

Sosem fog beteljesulni,mert nincs eselyed. Csak nekem tetszik ennek az egesznek a varazsa??


2020. jan. 1. 14:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van.

Sajnos en se tudom :) reg ereztem barmit is barki irant, mar nem emlekszem milyen.

2020. jan. 1. 15:05
 12/21 anonim ***** válasza:
Téged any*d szeretet valaha is?
2020. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ugy tudom igen, bar eleg sz@r gyerekkorom volt, nekem nem alakult ki kotodesem fele.
2020. jan. 1. 15:45
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Értem hogy miért gondolod gyönyörűnek, romantikusnak tűnik, elképzelni a közös jövőt stb, de szerintem egy szenvedés. Olyan után vágyakozni akivel sosem leszel együtt....
2020. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ellenségemnek sem kívánnám. Nagyon mazochista vagy 😃
2020. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

"Messziről szeretni, tisztán és ártatlanul.

Próbálni azért is, ha a kar már erőtlen.

Elérni az elérhetetlen csillagot.

Ez az én küldetésem, hogy kövessem azt a csillagot.

Nem számít mily reménytelen.

Nem számít, mily távol ragyog."


https://www.youtube.com/watch?v=91fpJgRxdOE&list=RD91fpJgRxd..


A karzatos :)

2020. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Mazochista vagyok több dologban, de ez nekem sem jönne be.
2020. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
Ennyire még én se vagyok mazochista :D Az én drága viszonzatlan szerelmem játszadozott velem, elhitette hogy fontos vagyok neki, az egyik pillanatban a legédesebb ember volt a világon, a másikban elhordott minden sz@rnak és ott alázott meg ahol csak tudott. Én meg voltam/vagyok annyira naív tapasztalatlan leányka hogy engedtem neki. Elpazaroltam rá majdnem egy évet az életemből, miközben ő kizsigerelt minden létező módon. Még az exe is velem vergődött mert azt hitte van köztünk valami komoly. Na azok voltak a régi szép idők :D A végén a srác bevallotta hogy amúgy gusztustalannak tart, és nála maradt egy rakás cuccom amit nem tudok elkérni sem mert nem áll velem szóba. Mondjuk ez utóbbi kb az egyetlen pozitív dolog amit értem tett a "barátságunk" alatt. Na szóval ez nekem minden csak nem gyönyörű. Inkább kiábrándító és elkeserítő. Ne haragudjatok hogy ilyen sokat írtam erről, jól esett picit kiírni magamból :)
2020. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon szép olyan gondolatokkal roskadni, hogy soha nem lesz a tied az az ember aki miatt meg is halnàl olyan szerelmes vagy és nem tudsz enni, aludni, gondolkodni, és szenvedsz, aztán ez az érzés egyre jobban àtvàlt depresszióba, ez mind akkor a legjobb, ha ezt a személyt minden nap látod is. Igen, saját tapasztalat. Aki ezt élvezi az mazochista.
2020. jan. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Még egy kis idő és nem lesz ez olyan szép.
2020. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!