Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok szerelmes a paromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a paromba es a szex is nehezen megy vele. Van igy valaki meg?

Figyelt kérdés
Sokszor alig varom hogy be fejeze es le szaljon rolam mert ram maszik es kepes 1 oran at dugni de ugyan abban a pozban ami mar nekem rosz alig birom. De mintha erre hasznalna egymas utan 3-4 szer el megy engem meg megse kerdez
2020. jan. 1. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek vagy vele? 😛
2020. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Én sem vagyok szerelmes a páromba, szerintem ő sem belém, hazudik állandóan, anyafüggő, nem dolgozik, lusta, igénytelen lett magára mióta vele vagyok és az ágyban is egy hatalmas 0. Miért vagyok vele? Csak az ünnepek alatt volt időm ezeken elgondolkozni, és ha visszautazom hozzá első dolgom lesz szakítani vele.
2020. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oszinten mert jo elletem van mellete
2020. jan. 2. 00:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fizesd is meg a jó életed árát, mert az életben semmi jó nincs ingyen.
2020. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Oszinten mert jo elletem van mellete"


Kérdező, ezt úgy hívják, hogy prostitúció.

2020. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Akkor vagy eldobod ezt a jó életet, és elnézel neki mindent, vagy kidobod ezt a barmot. Az igazat megvallva, ha volna egy pasi aki elhalmozni mindennel, eltartana, megadna mindent, de az ágyban meg csak magára gondolna önzően én akkor is kidobnàm, de nekem mondjuk nincs szükségem olyan emberre aki eltart, meg hasonlók. Én már annak is örülnèk, ha találnèk egy èpeszű pasit aki nem sajnálja még tisztítószerre is a pénzt és nem anyucika csecsèt szopja közel 30 évesen, miközben az egy pènzèhes idióta.
2020. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most legalább rájöttél,hogy nem minden a pénz:)
2020. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!