Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok valakibe, akibe nem kéne. Mit csináljak, hogy ne erősödjenek az érzéseim? Illetve hogy mondjak neki nemet, amikor képtelrn vagyok rá. Még sosem éreztem ilyet. Help

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek barátnője van. Nagyon sokat lógunk együtt, illetve lefeküdtem vele 7x. Ő volt az első nekem ebben. A barátnőjének nem akarja elmondani és szakítani sem akar vele. Én pedig teljesen kétségbe vagyok esve és folyton csak sírok. Főleg mikor a barátnőjével csinál programokat.

2019. aug. 30. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a felnőtt párkapcsolatok, rossz a kategória
2019. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nagykorúak vagyunk. (Még ha most úgy is viselkedem mint egy 15 éves)
2019. aug. 30. 09:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg minden kapcsolatot vele, ezt mondd meg neki is és gyászold meg rendesen a "kapcsolatot", ahogy egy szakítást szoktak. Ha nem zárod le, hagysz neki felületet, hogy keressen akkor fog is és nem fogsz tudni nemet mondani. Megmondod hogy ne keressen, letiltod mindenhonnan, ha smst ír egyből törlöd és kész. Vacak lesz mint minden szakítás, de egy idő után mint minden szakításnál könnyebb is lesz. Ja és kösd le magad valamivel, sport hobbi, hogy ne ezen kattogj.
2019. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakits vele.Tudom,hogy nehéz,de ha nem lépsz ki csak rosszabb lesz.

Ne engedd,hogy pótjátékosnak használjon.

2019. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Távolodj el tőle. Töröld ki az összes közösségi médiában, ne menj olyan helyre, ahol találkoztok, stb.

Keress az életedben egy elérhető célt. Fontos, hogy ne legyen túl könnyű, de elérhető. Az oda vezető út eltereli a figyelmedet és amikor eléred, sikerélményed lesz. Ez jó gyógyír.

2019. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szemét dolog a srác részéről, tulajdonképpen kihasznál Téged. Ez a gondolat adjon erőt ahhoz,hogy felejtsd el.
2019. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak nehéz, mert ő az első szerelmem. Ráadásul nagyon tetszik külsőleg IS. Meg elmúltam 20 és eddig úgy éreztem, hogy nem kellek senkinek és jól esett, hogy neki igen. De mostmár egyre rosszabbul érzem magam ebben a helyzetben
2019. aug. 30. 10:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fö kérdés! Azzal fektetett le, hogy megigérte, szakitani fog miattad a bnöjével és ti lesztek egy pár????
2019. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te nem akarsz vele szakítani, pedig ez az egyetlen módja. Csak akkor tudsz tovább lépni, ha nem beszélsz vele, nem találkozol vele és mindenhonnan tiltod. De hiába mondjuk, te tovább nyafogsz, hogy így szar meg úgy szar, ergo nem vagy kész hogy elengedd. Ergo tovább fogsz sínylődno. Te is tudod, hogy nincs más megoldás, mint, hogy kilépsz ebből. Ő csak kihasznál, meg imádja, hogy imádod, hízeleg neki a figyelmed. De csak egy játék vagy a nője mellett.

30n

2019. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te is hibás vagy, mert a szíved mélyén nem is akarsz kiszállni. Pedig ennek az embernek te mindig csak pótlék leszel. Jó lenne, ha ezt el tudnád fogadni, a saját érdekedben!
2019. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!