Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság nagyon sok a beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nagyon sok a beteg ember, és a fiatalkori haláleset. Az ő párjaikat hogyan foglalják bele az elméleteikbe a "kor" mániás emberek?

Figyelt kérdés
Ha egy ember azért szingli, mert megözvegyült, vagy a párja leépül, tartós beteg, ezért nincs még pl gyerekük, a kötekedők szerint az is azért van mert "magas volt a nő elvárása". Pedig nagyon nagyon sok ilyen pár van, egyre több, mivel sok a betegség. Ilyenkor nem sül le a bőr a képükről ezeknek a nő/férfi korával kötekedőknek? Nem fogják fel hogy az ő kis válogatós érzéketlen cicababájuk/cicababáik akik visszautasították őket anno, nem egyenlőek a későn családot alapítókkal? Mert a cicababájuk nem lesz soha tartósan szingli, épp az érzéketlensége miatt, és nem tudnak bosszút állni rajta ezekkel a szövegekkel? Akik szinglik általában más okból szinglik, pont nem azért mert hideg fejjel válogattak, hiszen még akár a betegségben, nehézségekben is kitartottak évekig a párjuk mellett, nem számítóan eltervezték hogy ki mellett "éri meg" kikötni. A kötekedők ilyenkor nem köpik szembe magukat a tükörben, hogy olyan emberekbe állnak bele akiknek közük nincs az ő válogatós cicababás csalódásaikhoz?
2020. jan. 2. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Téged valaki nagyon megbanthatott. 😄
2020. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Láthatod, hogy még a legelvetemültebb kérdések alá is - amikor én néha már piros fejjel fogalmazom a választ- érkeznek, higgadt és a jelenséget kedvesen elmagyarázó kommentek. Ez reményre adhat okot :)

Az a néhány gyűlölködő és provokatív ember pedig aki ugyanabban a témában háborog mindig, nos nekik lelki békét kívánok 2020-ra.

2020. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Melyek ezek a betegségek?
2020. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Pl nálunk az iskolatársaim közül nagyon sokan rákban, balesetben, és egyéb betegségekben halnak meg. Sok az özvegy. Egy olyat se látok akiről itt a provokálók vizionálnak! Egy válogatós cicababát se látok, csak olyanokat akiknek valami oka van az egészre. De ezt nyilván ránézésre senki nem fogja megállapítani. Ők csak egész életükben bosszút akarnak állni a nőkön mert valakik visszautasították őket. De mondjuk a saját lelkiismeretükkel nem tudom hogy számolnak el közben.

Igen érkeznek higgadt kommentek itt, mert itt vannak nagyon jó válaszok sokszor. De a provokálás abszolút nemcsak a gyakorin fordul elő, hanem az életben még többször látni, szinte minden társaságban van ez.

2020. jan. 2. 13:09
 5/18 anonim ***** válasza:

A korkulonbseg nem csak azért probléma mert ilyenkor a társ előbb meghal (ami korkulonbsegnel elkerülhetetlen) hanem azért is mert ilyenkor a felek között alapból van egy hatalmi eltolodas az öreg javára. Egy 18 éves nyilván, még ha tudat alatt is, de fel fog nézni egy 30 évesre, a 25 éves a 40 évesre, és ez egy párkapcsolatban gáz és egészségtelen. Az ilyen kapcsolat önmagában kizarja az egyenlőséget.


Az meg, hogy néha meghal valakinek az azonos korú társa nem azt jelenti, hogy ez egy szinten van a már alapból rossz korkulonbseges kapcsolatokkal. Ezt állítani pedig olyan, mintha azt mondanád, hogy "nem sül le a kepukrol a bőr az egészséges életmódot hirdetőknek? nem tudják, hogy én, aki minden nap bevagok egy egész tortát tovább éltem, mint a brokkolizabalo szomszédom, akit elcsapott a 7es busz??? na, erre mi az ervetek egészséges emberek? most aztán sarokba szoritottalak titeket a felsőbbrendű logikammal! "

2020. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem arra értettem hogy korkülönbséges legyen egy kapcsolat, abban szerintem is alapból a hasonló jó, nem kell hogy a "ház ura" idősebb legyen. Inkább arra hogy szegény szinglik komolyan bujkálnak mert el vannak könyvelve válogatós cicababáknak, és néputálat övezi őket de durván, mikor nagyon soknak egy-egy betegség miatt lett hátráltatva az élete, ami nekik is épp elég szenvedés volt, nem azért mert válogattak. (Most mindegy hogy a párja halt meg, vagy beteg volt, vagy testvére, akit ápolni kellett, szülő vagy bárki közeli)

Én mondjuk a magam életén azt látom, hogy inkább addig hátráltattam magam amíg nem tudatosan olyat választottam aki tetszik fő dolgokban, hanem bevállaltam 1-2 nagyon udvarlót. Na, ők megszivattak. Ellenben aki nekem is tetszett, ő bejött. De betegség nálunk is volt, amíg kaptuk az ívet rendesen a sikeremberektől.

2020. jan. 2. 14:25
 7/18 anonim ***** válasza:

"az iskolatársaim közül nagyon sokan rákban, balesetekben halnak meg."

50 felett vagyok és nem jellemző, hogy hullanának a volt iskolatársaim. -kettőről tudok.


"A kötekedők ilyenkor nem köpik szembe magukat a tükörben, hogy olyan emberekbe állnak bele akiknek közük nincs az ő válogatós cicababás csalódásaikhoz?"

Mi bánt? Mesélj! Miért sért valaki véleménye egy chetfalon?


"egész életükben bosszút akarnak állni a nőkön mert valakik visszautasították őket."

Hogyan állhatna Mr.Looser bosszót a nőkön, ha soha nem volt senkije?


"amíg kaptuk az ívet rendesen a sikeremberektől."

Ez miért érdekel? Ha suzuki veszel azért szólnak meg, ha mercedest azért.

Nem kell bunkókkal szóba állni. Akkor sem ha a szüleid.

2020. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"az iskolatársaim közül nagyon sokan rákban, balesetekben halnak meg."


50 felett vagyok és nem jellemző, hogy hullanának a volt iskolatársaim. -kettőről tudok.



40 felé közeledve, osztályban 3, és a többi osztályban is hasonló.



"A kötekedők ilyenkor nem köpik szembe magukat a tükörben, hogy olyan emberekbe állnak bele akiknek közük nincs az ő válogatós cicababás csalódásaikhoz?"


Mi bánt? Mesélj! Miért sért valaki véleménye egy chetfalon?


-Sért és felháborít ja, és nemcsak a csetfalon, hanem az életben is, de nem az hogy bunkók, hanem inkább az hogy tévedésben élnek. Az a gond hogy a rendeseket is belehúzzák a tévedéseikbe. Gondoltam szólok hátha valami helyrekerül :)



"egész életükben bosszút akarnak állni a nőkön mert valakik visszautasították őket."


Hogyan állhatna Mr.Looser bosszót a nőkön, ha soha nem volt senkije?


-Ne hidd hogy Mr Looser csinálja ezt főleg :D Á nem, pontosan hogy "Mr kívüről sikeresnek látszó" csinálja, a látszat házasságával és a pénzével, kapcsolati tőkéjével és ennek ellenére a permanens boldogtalanságával.



"amíg kaptuk az ívet rendesen a sikeremberektől."


Ez miért érdekel? Ha suzuki veszel azért szólnak meg, ha mercedest azért.


-Tudom, minden baj, meg az ellenkezője is :) Tapasztaltam.


Nem kell bunkókkal szóba állni. Akkor sem ha a szüleid.

2020. jan. 2. 14:59
 9/18 anonim ***** válasza:

"Ne hidd hogy Mr Looser csinálja ezt főleg :D Á nem, pontosan hogy "Mr kívüről sikeresnek látszó" csinálja, a látszat házasságával és a pénzével, kapcsolati tőkéjével és ennek ellenére a permanens boldogtalanságával."


Ne vedd a szívedre, nem sértésnek szánom, viszont másként nem tudom megfogalmazni:

Meglovagoltál néhány mr.Alfát és most szomorkodsz. ill. vádaskodsz?


Megvoltál nekik és továbbálltak. Nem mai naposcsibe vagy. Min csodálkozol?


Egyik oldalról szidod a loosereket, akik nem tehetnek róla, hogy nem kellesz mr. Nagymenőnek. Másrészről a "cicababákat" akik mellett az áhított hímek kikötnek.


Az élet ilyen. Vannak a looserek, akik nagyrészének, vagy diplomája, vagy pénze vagy ... nincs. Töbnyire halmozottan. És vannak azok akiknek az előzőekből több megadatott. Ezek egy része a hozzád illő korosztályból foglalt. Más része pedig felteszi a kérdést, hogy miért állapodna meg melletted, ahelyett, hogy változatos, gyönyör gyönyörű életet éljen.

2020. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én jó vagyok szöveg ertelmezesbol de a te irasodbol eskü meg én se tudom kibogozni hogy mi bajod van. Hogy most kire is haragszol és miért.
2020. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!