Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság nagyon sok a beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nagyon sok a beteg ember, és a fiatalkori haláleset. Az ő párjaikat hogyan foglalják bele az elméleteikbe a "kor" mániás emberek?

Figyelt kérdés
Ha egy ember azért szingli, mert megözvegyült, vagy a párja leépül, tartós beteg, ezért nincs még pl gyerekük, a kötekedők szerint az is azért van mert "magas volt a nő elvárása". Pedig nagyon nagyon sok ilyen pár van, egyre több, mivel sok a betegség. Ilyenkor nem sül le a bőr a képükről ezeknek a nő/férfi korával kötekedőknek? Nem fogják fel hogy az ő kis válogatós érzéketlen cicababájuk/cicababáik akik visszautasították őket anno, nem egyenlőek a későn családot alapítókkal? Mert a cicababájuk nem lesz soha tartósan szingli, épp az érzéketlensége miatt, és nem tudnak bosszút állni rajta ezekkel a szövegekkel? Akik szinglik általában más okból szinglik, pont nem azért mert hideg fejjel válogattak, hiszen még akár a betegségben, nehézségekben is kitartottak évekig a párjuk mellett, nem számítóan eltervezték hogy ki mellett "éri meg" kikötni. A kötekedők ilyenkor nem köpik szembe magukat a tükörben, hogy olyan emberekbe állnak bele akiknek közük nincs az ő válogatós cicababás csalódásaikhoz?
2020. jan. 2. 12:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

15:14 Pedig egyszerű.

1. A volt looserekre, akiket anno elhajtott, most pedig

nem kapkodnak utána.

2. Mr. Alfákra, akik legfeljebb néhány numerára méltatják.

3. A cicababákra, akim mellett kikötnek mr. Jópasik.

2020. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Ne hidd hogy Mr Looser csinálja ezt főleg :D Á nem, pontosan hogy "Mr kívüről sikeresnek látszó" csinálja, a látszat házasságával és a pénzével, kapcsolati tőkéjével és ennek ellenére a permanens boldogtalanságával."



Ne vedd a szívedre, nem sértésnek szánom, viszont másként nem tudom megfogalmazni:


Meglovagoltál néhány mr.Alfát és most szomorkodsz. ill. vádaskodsz?


---Nem, egyáltalán nem volt bajom így Mr Alfával, de most jól magadra vetted mert ezek szerint az vagy. Én a LÁTSZÓLAG sikeresekre gondoltam. Akik nem boldogok.


Az alfák mindig veszélyesek mert befolyásosak, de engem mint férfi mindig is taszítottak. Érzelmeseket szeretem, és ők ált. nem gazdagok, a párom se az.

A pletykás alfáknak viszont nagy a szája. Eleve az állandóan "looser"-ezőket rühellem, a sikerembereket bocsi. Mármint azokat akik DIREKT akartak sikeresek lenni, nem azokat akik azok lettek valami tehetségük miatt. Hanem azokat akik BÜSZKÉK a sikereikre. Sajnos utálom őket, ez van, gyerekkorom óta mindig is ez volt. Empatikus vagyok, és ők NEM azok. Ez egy ellentét köztünk.



Megvoltál nekik és továbbálltak. Nem mai naposcsibe vagy. Min csodálkozol?


--------Haha nem voltam meg sikerembernek, mivel mint férfi taszítanak :) Fúj :)



Egyik oldalról szidod a loosereket, akik nem tehetnek róla, hogy nem kellesz mr. Nagymenőnek. Másrészről a "cicababákat" akik mellett az áhított hímek kikötnek.



Az élet ilyen. Vannak a looserek, akik nagyrészének, vagy diplomája, vagy pénze vagy ... nincs. Töbnyire halmozottan. És vannak azok akiknek az előzőekből több megadatott. Ezek egy része a hozzád illő korosztályból foglalt. Más része pedig felteszi a kérdést, hogy miért állapodna meg melletted, ahelyett, hogy változatos, gyönyör gyönyörű életet éljen.


----irigylem az egysíkú gondolkodásodat :) Egyszerű lehet az életed. De amúgy jó szándékúnak tűnsz, csak pont attól kapok frászt mennyi ilyen van, osztódással szaporodnak úgy látszik.

2020. jan. 2. 15:39
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát elég kacifantos. Kérdező, nyugodj le és ne másokkal foglalkozz hanem magaddal és a saját eleteddel.
2020. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nincs bajom senkivel.

Looserekkel sem, amíg avval nem jönnek, hogy "könnyű neked" Persze könnyű estin két diplomát szerezni.

Vagy pénzt nem kér kölcsön, amit nem ad vissza. Életben semmit nem szedett össze, már az a háza sincs meg, amit a szüleitől örökölt.

Egy gyereket fel nem nevelt. Amelyiknek van, az a minimálisat sem költötte rá, mivel az alkoholizálás és az anyján élősködés volt a fő hobbija.

+Beszólások.... Persze kerülöm őket.


Egyébiránt csatlakozom 15:14-eshez.

Fogalmam sincs mi bánt.

Leírtam a véleményem. Továbbra is fenntartom.

Az a problémád, hogy a "cicababáknak" jutott abból amiből neked nem. - Legalábbis pillanatnyilag.

2020. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát nem nyert. Az a bajom amit leírtam a kérdésben, pont úgy ahogy leírtam. Sokat tanultál te is, és ezt becsülöm benned, bár remélem nem "hogyan legyünk sikeresek" tananyag volt hanem valami olyan ami hasznos MÁSOKNAK. Pont ezért mert sokat tanultál ezt is felfoghatnád. Ne a lemezeddel foglalkozz, ami megy a fejedben nap mint nap ugyanúgy az alfákról, és akkor nem fogod félreérteni.
2020. jan. 2. 16:04
 16/18 anonim ***** válasza:

" a LÁTSZÓLAG sikeresekre gondoltam. Akik nem boldogok."

Velük mi a bajod? Honnét tudod ki boldog ill. boldogtalan? Ha téged fűz egy numerára, nem fogja azt mondani, hogy aránylag jól megvannak az asszonnyal, de néha enne egy kis dessuzertet is.

A siker és a boldogság nem feltétlenül jár együtt. Az ellenkező fogalmak sűrűbben járnak kéz a kézben.

Attól még nem érzem magam túlzottan sikeresnek, hogy van munkám és nincsenek filléres gondjaim. ( másnak esetleg ez már azt jelenti )

Nekem a siker azt jelentené, hogy nem kellene másnak dolgoznom.

2020. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az a bajom a látszólag boldogokkal, és látszólag sikeresekkel, hogy ők állnak bele mindenkibe, ahol bele lehet kötni valamibe. Az igazán boldogok ezt nem teszik, mert másokra is jó hatással vannak. De a kötekedők olyan elméleteket terjesztenek, ami abszolút nem érvényes az emberek nagy részére.
2020. jan. 2. 16:35
 18/18 anonim ***** válasza:

Ilyen alakokkal nem tudsz mit kezdeni.

Ha lehetőséged van elkerülöd.

Amennyiben nincs pl. kolléga. Ignorálod, nem állsz vele szóba.

2020. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!