Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem újra beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem újra beleszerettem az exembe, fogalmam sincs mit tegyek. Ráadásul összejött egy „barátnőmmel”. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szóval az exbarátom és én tartjuk a kapcsolatot mert közös a baráti társaságunk. Nyáron egyszer összefutottunk és elmondta hogy most éppen egy barátnőmnél próbálkozik, sőt kavarnak, de én erről semmit nem tudtam. Az egész beszélgetés nagyon rossz volt mert úgy éreztem hogy ő feszült, mintha nem is ő lett volna. Majd ezután a beszélgetés után elküldte nekem, hogy a szakításunk után mit írt a blogjába, ami elektronikus, titkosítva van, de így lett hozzáférésem. Kíváncsiságból megnéztem később is, hátha írt valamit és legnagyobb meglepetésemre ott találtam egy szerelmes verset amit rólam írt a találkozásunk után. Az egészből lejött hogy nagyon felkavarta ez az egész és éppen ezért én azt gondoltam a barátnőmmel már nem lesz semmi de utána nemsokkal összejöttek. Nem tudom mit érzek iránta, de biztos hogy nem tudok ránézni semlegesen és nem tudom mit kellene tennem, egyszerűen látni nem bírom, kerülöm őket mert nem tudom milyen hatással lenne rám az a meglátnám őket együtt.
2020. jan. 2. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítani a kapcsolatot elsősorban.
2020. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki az érzéseidet.

Mit veszíthetsz? Ha még ő is szeret, lehet összejöttök. Ha nem, legalább nem marad benned a mi lett volna, ha érzés...és el tudod engedni.

2020. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 A kérdésben is írtam hogy összejött egy barátnőmmel… Így mégis milyen lenne ha elmondanám neki?!
2020. jan. 4. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Most lehet , hogy direkt forgassa a kést a sebedben , hogy beharangozta , hogy összejöttek

Benned meg most felkelt az erzes , hogy vissza akarod a játékod

A baratnöd meg eleg jellemtelen , hogy az exeddel jön össze es az exed is , hogy öt választotta , igaz , kéznél volt

2020. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!