Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem összejött egy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem összejött egy barátnőmmel ráadásul így tudtam meg (lent). Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk rosszban az exemmel, közös a baráti társaságunk, néha találkozunk is. Egyszer nyáron összefutottunk és elmondta hogy alakul köztünk valami egy barátnőmmel. Én erről az egészről semmit nem tudtam. Ezután a barátnőm is elmondta meg azt is hogy lelkiismeretfurdalása van miattam, de nem akart mondani semmit addig ameddig még ő sem tudja mit akar. Azt mondtam neki, hogy furcsa lesz nekem ha összejönnek, de nem akarok a boldogságuk útjába állni. A baráti társaságunkkal minden nyáron elutazunk egy hétre valahová, most éppen a mi nyaralónkba mentünk el. Úgy tudtam meg hogy összejöttek végül, hogy megjelentek a nyaralónkban együtt. Nagyon rosszul esett, hogy így kellett megtudnom.
2019. okt. 27. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Jo barati tarssasg a pinan is megosztozik.
2019. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Savlekotő ***** válasza:
74%

exem összejött egy barátnőmmel

Azok már régebben is kavartak,tuti,nem ok nélkül te tudtad meg utoljára.

2019. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
1# Igen ez a legjobb baráti társaság. Hát kellene a fenének.
2019. okt. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Te mondtad hogy osszejohetnek. Ha zavar akkor ne jarj veluk szorakozni. Tudtad hogy mindketten mennek, de azt nem hogy egyutt. Azt ne mondd, hogy az nem zavart volna ha egesz nyaralason elotted kavarnak.

Vagy az zavar hogy nem mondtak el? Miert, be kellett volna teged eloszor mutatniuk egymasnak, aztan a szuleiket, es onnantol hivatalos? Az exed, meg egy ismerosod, azt csinalnak amit akarnak. Baratnodnek nem neveznem. A tobb szaz srac kozul akivel lehetne, pont a tied kellett? Erre van egy szabaly, felnott emberek kozott, lehet nem vagytok azok. Ez Jersey Shore meg Love Island szint :D

2019. okt. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon kellemetlen tényleg így! Nem így kellett volna a tudtodra adniuk.
2019. okt. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőnk, barátunk párja tabu...

Ez íratlan szabály.


Nem akarsz a boldogságuk útjába állni? Ugyan már! De ők nagy ívben szarnak rá, te mit érzel ezek után...


Ez nagyon gáz.


Biztos igazi barátnő az a barát? Ezt azért ha nem is fixen tudja az ember, de érzi mit tehet meg és mit nem... vagy egyesek nem érzik? :D Fura...

2019. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem barát/barátnő az ilyen. Egy igaz barát soha nem jön össze a te kiszemelteddel, exeddel. Minden ez, csak nem barátság. Az én barátnőm soha nem lenne képes velem ezt megtenni, két okból. Egyrészt őt furdalná a lelkiismeret ami nem múlna el, másrészt olyan haragot érezne felőlem amit nem akar. Fordítva sem tenném vele, de soha, mert mi szeretjük és tiszteljük egymást.

Ez meg végképp kiakasztó, hogy a barátnőd csak azért nem akart szólni, mert ő sem tudja mit akar, hát ez elég durva. Egyáltalán hogy elgondolkodott rajta, hogy a te exeddel akar kavarni. Az meg, hogy azt mondtad neki hogy nem állsz a boldogságuk útjába, ezzel adtál neki felületet, hogy ezt akár meg is teheti veled, hiszen nem haragszol, és akkor ő még jól is jár, mert nyer egy pasit és téged is megtart. Az ilyet én nem értem meg, nem tudom elnézni, és nem tudom elfogadni. És akkor ezt hogy gondolták, hogy a közös baráti találkozók alkalmával te majd nézegeted őket, és majd vigyorogsz hozzájuk, jó képet vágsz, és együtt örülsz velük? Nekem ez sok.

2019. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nevezném barátnőmnek azt, aki így elárul. Rengeteg szingli van, miért kell pont azzal az eggyel összejönni, aki a te volt párod?

Oke, hogy szólt, de most mit tudsz erre mondani?

2019. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is ő nem a barátnőd - kiderült.

Másodszor, ha nem szívesen nézegeted őket-amit megértek-nem kötelező jó képet vágnod a dologhoz. Próbáld kerülni őket.

2019. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!